Reklama  • Download  • FAQ •  Hledat •  Registrovat •  Přihlásit se 
Programy | QIP |
Právě je pát kvě 25, 2018 02:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problém s CS 1.6!!! a vůbec nevim
PříspěvekNapsal: pon lis 14, 2011 23:01 
Mám problém a vůbec nevim. když nainstaluju CS 1.6 tak instalece sice proběhne úspěšně ale nikam se mi nenainstaluje exe soubor abych to moch spustit a i když to zapnu přes HL.exe a dám change game tak mi to naběhne a po chvíli když dám připojit k serveru tak mi to spadne :( a nevím co s tím už sem to zkoušel přeinstalovat 4x restartovat před i po instalaci a nic :( tak jestli někdo ví co s tím budu vděčnej dík :)

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Problém s CS 1.6!!! a vůbec nevim
PříspěvekNapsal: pon lis 14, 2011 23:01 
Mám problém a vůbec nevim. když nainstaluju CS 1.6 tak instalece sice proběhne úspěšně ale nikam se mi nenainstaluje exe soubor abych to moch spustit a i když to zapnu přes HL.exe a dám change game tak mi to naběhne a po chvíli když dám připojit k serveru tak mi to spadne :( a nevím co s tím už sem to zkoušel přeinstalovat 4x restartovat před i po instalaci a nic :( tak jestli někdo ví co s tím budu vděčnej dík :)

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Problém s CS 1.6!!!
PříspěvekNapsal: sob lis 26, 2011 21:21 
Ahoj, potřebuju pomoct.. Nainstalovala jsem CS 1.6 s protokolem 47, mám nový noťas a na něm Win 7... a píše mi to available memory less than 15 MB! přitom paměti mám hafo a RAM 4GB... fakt nevím co s tím.. :( Prosím o pomoc :))

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina