Download | Programy

ICQ2go

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

ICQ2go

Příspěvek od PCMark »

ICQ2go je jedna z další verze ICQ, která se dá spustit přímo z webu. Výhoda ICQ2go oproti ostatním verzím ICQ (např icq 6) je ta, že se můžete připojit kdekoliv, kde je přístup k internetu.
Obrázek
takto vypadá ICQ2go

ICQ2go existuje ve dvou verzích:
ICQ2go java
ICQ2go flash

O to která z verí je lepší se vedou spory, někomu se může zdát ICQ2go java verze rychlejší a někomu se zase zdá flash verze stabilnější.
Já však radši dávám přednost programu QIP, který lze spustit přímo z flashky, nebo ze síťového disku.

Pokud si chcete ICQ2go vyzkoušet, můžete zde:
http://icq.com/download/icq2go/

Pokud používáte ICQ 6, tak češtinu najdete zde:
ICQ 6 čeština
Naposledy upravil(a) PCMark dne stř kvě 09, 2007 08:32, celkem upraveno 1 x.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

icq2go neni spatna vec... sam sem to dlouho vyuzival, kdyz jsem jeste doma nemel net a tak sem se pripojoval treba jen ve skole a tak... pak kdyz byl konecne net i doma jsem presel na icq 5.1 a konecne asi pred rokem jsem zakotvil u QIPu. jednu kopii mam primo na disku a druhou nasim na flashce a muzu ho tak spustit kdekoliv...
Obrázek
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Jako nahradu ICQ2GO doporucuji projekt MEEBO!

Podporuje 4 protokoly - ICQ, Google Talk, MSN a yahoo! Muzete se prihlasit rychle bez registrace nebo se registrovat a pres jeden meebo ucet se prihlasovat k vice uctum najednou. Umoznuje drobne nastaveni - vice mene kosmeticke zmeny. Podrporuje mnoho jazyku, mezi nimiz nechybi cestina.

http://www.meebo.com
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

zener píše:Jako nahradu ICQ2GO doporucuji projekt MEEBO!

Podporuje 4 protokoly - ICQ, Google Talk, MSN a yahoo! Muzete se prihlasit rychle bez registrace nebo se registrovat a pres jeden meebo ucet se prihlasovat k vice uctum najednou. Umoznuje drobne nastaveni - vice mene kosmeticke zmeny. Podrporuje mnoho jazyku, mezi nimiz nechybi cestina.

http://www.meebo.com
jo to taky znam... je to dobry reseni, pokud pouzivate vic siti... jinak se mi zda QIP lepsi...
na druhou stranu je pravda, ze nepotrebujete ani zadnou flashku ani nic podobnyho... proste jenom nacteje jednu stranku v prohlizeci a je to
Obrázek
Odpovědět