Download | Programy

sekání pc u her

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

soptik78
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát dub 13, 2007 20:41

sekání pc u her

Příspěvek od soptik78 »

ahoj potřeboval bych poradit, mám procesor athlon 3,5+, asus M2N-E, 2x512/800 corsair, saphire X1600XT ultimate, zdroj 450 a padají mi některé hry( CoD,Oblivion) ale třeba NFS MW šlape v pohodě.Zkusil jsem vyměnit grafiku, zdroj, testoval jsem paměti (bez chyby), sleduju teploty a jsou všechny v normálu i ve chvíli kdy spadne hra, vyčistil jsem větráky namazal a pořád to samé, jediný co jsem nezkoušel je základovka je možný že by to dělala ona i když při běžných aplikacích se pc chová normálně, přehrávám záznamy z kamery,stříhám a vypaluju, přehrávání taky pohoda. Za vaše názory dík moc.
PS: netaktuju a zkoušel jsem i přelít systém
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

to vypadá spíše na sw problém

Zkus odinstalovat ovladače a nainstalovat nové(nebo jiné nebo i třeba omegy atd.), popř. nainstalovat novou verzi dx
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Padají ty hry do Windows nebo rovnou resetne celé PC??

Míval jsem podobný konflikt s ATi Tray Tools vs CoD a FEAR...

Stačilo přejít na ATiTool....

Shodnu se s PCMarkem na softwarovém problému.
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
soptik78
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát dub 13, 2007 20:41

Příspěvek od soptik78 »

dík za rady vyzkouším ati tool jsem měl ale nepoužívám ho omegy se mi sice moc nelíbí ale zkusím je měl jsem i nový catalisty a stejný problém ty Dx zkusím rovněž :roll:
soptik78
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát dub 13, 2007 20:41

Příspěvek od soptik78 »

tak jsem už vyzkoušel úplně všechno a zbývá jen systém. disk takže budu zkoušet nainstalovat windows na jinej disk (mám jiný :paměti, procesor, grafiku, zdroj, catalist, DX, teploty jsou dobrý) už mě fakt nic jinýho nenapadá :(
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: sekání pc u her

Příspěvek od Anonymous2 »

Dobrý den, mám problém s hrou Crysis, je taková pomalá a na vyšší rozlišení než je 800x600 se seká. Sestava PC je: INTEL Core2Duo 8400 3Ghz, Ati Radeon 9800 X2 1GB, 2x2GB RAM (celkem 4 GB Ram Kingston), HDD Seagate Barracuda 500GB 7200ot., základka od ASUSU P5K WS chipset P35, zdroj Corsair TX 650W a to vše je větráno 2x Arctic cooling vepředu a vzadu casu a na procáku je extra chladič Freezer 7 s hight pipe technologií... Když změřím frapsem Crysis při nejvyšší rozlišením, ukazuje mi fraps 28-37- jak kdy, ale seká se to tak, že v té hře sotva vystřelím. Nevíte čím to může být a jak to mám napravit? (Nechci hrát s rozlišením 1900x... tam se to seká fakt hrozně, ale třeba takových 1280x960 na těch se to seká méně, ale přeci jen seká...) nepředpokládám, že by to mělo být hardwarem. Díky za každou radu :)
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: sekání pc u her

Příspěvek od Anonymous2 »

Cus..hele ja mam takovy problem ze kdyz hraju po netu Crysis Wars tak se mi to zasekne a budto se objevi modra obrazovka a pak nasleduje restart pocitace nebo okno neodesilat a nebo se mi to po 30s zase rozbehne....ten cas za kdy se mi to sekne je ruznej nekdy po 1hod a nekdy po 2h.....nechapu to pze mam CPU: dvoujadro3GHz(2x3GHz) ram: 2GB a graf kartu 512Mb DDR4 ......i na nejhorsi detaily se mi to sekne.....coz si myslim ze by to vpoho melo fachat...Nevi nekdo co s tim???
Ryan Cooper

RE: sekání pc u her

Příspěvek od Ryan Cooper »

Caute lidi pls potreboval bych pomoc mam par mesicu stary pocasic takze je vlastne uplne novy mam 4-jadrovy intel core quad 2.66ghz, 2x2gb RAM A-DATA a ATI SAPPHIRE HD 4870 TOXIC EDITION 512MB cetl sem ze ty graficek karty patri mezi nejlepsi a stejne se mi nektery sekaji jako na priklad need for speed a to do konce aji muj oblibeny need for speed hot pursuit 2 ktery je 7 roku stary a kdyz to zvladal aji muj stary notas co mel 128mb tak to musi davat i ten no a treba jinak hry jako call of duty 4 race driver grid a podobne slapou na plny detaily bez problemu a nektere hry proste bezi pomaleji az se zadrhavaji a bezi mi pri nake naimaci takove divne cary jako kdyz vezme te obrazek rozpulite ho a tu druhoucast mirne posunet kousel dalnez ten vrchni a proste to jede fakt nak divne a fakt sem uz nekolikrat preinstaloval direct, ovladace na tu atinu a furt to samy a byl bych nerad kdyby to bylo hardwarem uz tak mam dost ze mi odesel prvni harddisk a musel sem ho menit no tak jestli nekdo nevite cim by to mohlo byt predem dekuji za odpoved a vsem vam preju at vam vase pocitace slapu tak jak chcete vy :-)
Návštěvník

Re: RE: sekání pc u her

Příspěvek od Návštěvník »

Ryan Cooper píše:Caute lidi pls potreboval bych pomoc mam par mesicu stary pocitac takze je vlastne uplne novy mam 4-jadrovy intel core quad 2.66ghz, 2x2gb RAM A-DATA a ATI SAPPHIRE HD 4870 TOXIC EDITION 512MB cetl sem ze ty graficek karty patri mezi nejlepsi a stejne se mi nektery sekaji jako na priklad need for speed a to do konce aji muj oblibeny need for speed hot pursuit 2 ktery je 7 roku stary a kdyz to zvladal aji muj stary notas co mel 128mb tak to musi davat i ten no a treba jinak hry jako call of duty 4 race driver grid a podobne slapou na plny detaily bez problemu a nektere hry proste bezi pomaleji az se zadrhavaji a bezi mi pri nake animaci takove divne cary jako kdyz vezme te obrazek rozpulite ho a tu druhou cast mirne posune te kousek dal nez ten vrchni a proste to jede fakt nak divne a fakt sem uz nekolikrat preinstaloval direct, ovladace na tu atinu a furt to samy a byl bych nerad kdyby to bylo hardwarem uz tak mam dost ze mi odesel prvni harddisk a musel sem ho menit no tak jestli nekdo nevite cim by to mohlo byt predem dekuji za odpoved a vsem vam preju at vam vase pocitace slapou tak jak chcete vy :-)
Klejzlik

Re: sekání pc u her

Příspěvek od Klejzlik »

Ahoj, hraju Race Driver GRID a když se odjedu závody abych dostal další licence,tak při posledním závodě, podokončení se mi hra sekne a Win mi napíše, že hra přestala pracovat.. Nevíte co s tím? Je to tuším starší hra a v té době nebyly ještě Win 7, může to být tím, protožě já mám Windows 7 ale nechápu, že po tu chvíli mi to běží naprsoto bez problému a pak SEK!
Shali

Re: sekání pc u her

Příspěvek od Shali »

Zravim, mám notebook Acer Aspire 5930g- Intel Core 2 duo 2,00Ghz 2,00Ghz, 3gb ddr3, nvidia 512mb a seká se mi dokonce i Mount&Blade, můžete mi poradit? dík
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: sekání pc u her

Příspěvek od Sedlo »

A co že to máš za grafiku?
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Odpovědět