Download | Programy

Problém při nainstalování Active Virus Shield

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Michal Popik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned kvě 06, 2007 00:40

Problém při nainstalování Active Virus Shield

Příspěvek od Michal Popik »

Nazdar lidi. Mám problém. Po důkladném studování na různých forech a diskusích jsem se rozhodl, že svůj starý dobrý avast odinstaluji a nahradím ho Active virus shield-em. Všechno je O.K. Teda bylo. Mám per-to-per program Bit Spirit. Když ho teď zapnu a začnu cokoliv stahovat , tak nemůžu zapnout net. Jak je to možné?? Když jsem měl avast, tak jsem mohl stahovat a zároveň být na netu. Ani icq se mi nechce připojit když stahuji, ani Google earth, prostě nic co souvisí s internetem. Když Bit Spirit vypnu, tak najednou všechno naskočí.... Nevíte náhodou někdo čím to je. Mám celý AVS v angličtině a moc se v tom nastavení nevyznám. A češtinu nikdo nedoporučuje instalovat.... :cry:
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

Active Virus Shield má některé blokovací funkce, tak je třeba si s nimi pohrát.
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Michal Popik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned kvě 06, 2007 00:40

Příspěvek od Michal Popik »

Hmmm... tak to je v knedlu. A nevíš náhodou co tam mám odškrtnout? Fakt se v tom nevyznám....
Uživatelský avatar
Baron Prášil
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon črc 10, 2006 22:46

Příspěvek od Baron Prášil »

nedoporučuju používat antivir ve kterém se nevyznáš.
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

protože jde o spojení P2P a mnoho útoků se děje tudy, řekl bych, že blokáda v téhle oblasti je právě důležitá a proto je lepší zvolit jiný antivirák. Jinak je to v okénku Protection, kde je fajfka u kolonky Spyware, adware...
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Michal Popik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned kvě 06, 2007 00:40

Příspěvek od Michal Popik »

No, vypadá to, že budu muset dát avast zpátky... Nejde to ani po odškrtnuti toho Spyware, Adware... Škoda. Vypadá to lépe než avast a taky mi to našlo v compu víc marasu, ale to že se nedostanu na net, když stahuju přes P2P, tak to i fakt dost vadí. Jinak moc díky za rady....
Michal Popik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned kvě 06, 2007 00:40

Příspěvek od Michal Popik »

Ještě bych se zeptal na toto. Nechal jsem si Active virus shield a zároveň nainstaloval Avast free... Vím, že by neměli být dva antiviráky najednou. Pokaždé když teď stahuju přes P2P tak vypnu ten AVS a zapnu Avast. No a najednou net fičí jako by se nechumelilo. To jde ne? Když mám zapnutý jen jeden. Nemají se mezi sebou jak bít....
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

muzes mit dva antiviry, akorat nesmis na obou mit zapnuty rezidentni stit, to by se mezi sebou pekne kopaly...
Odpovědět