Download | Programy

Pomocte mi někdo s voodoo 3

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

SmoKer_M
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 24, 2006 17:33
Kontaktovat uživatele:

Pomocte mi někdo s voodoo 3

Příspěvek od SmoKer_M »

Mám zákl. desku Jetway v266b s grafickou kartou ATI magnum xpert128..šlape to parádně. Kámiš mi teď nábíd num voodoo3 ale nějak ji nemuhu rozjet. Vůbec se nerozjede komp...akorát disky a větrák, jinak ani nepípne a na monitoru nic.. Zkoušel jsem už různe nastavení BIOSu a stále nic.. Flesh si myslím že je moc riskantní a zbytečný když je základ. deska mladší než grafárna...Nevíte někdo v čem by mohl být problém???
Procesor mám AthlonXP1700+

Děkuji za radu
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomocte mi někdo s voodoo 3

Příspěvek od maestro »

SmoKer_M píše:Mám zákl. desku Jetway v266b s grafickou kartou ATI magnum xpert128..šlape to parádně. Kámiš mi teď nábíd num voodoo3 ale nějak ji nemuhu rozjet. Vůbec se nerozjede komp...akorát disky a větrák, jinak ani nepípne a na monitoru nic.. Zkoušel jsem už různe nastavení BIOSu a stále nic.. Flesh si myslím že je moc riskantní a zbytečný když je základ. deska mladší než grafárna...Nevíte někdo v čem by mohl být problém???
Procesor mám AthlonXP1700+

Děkuji za radu
tahle karta by mela jit v pohode do desky a AGP 4x, mas zapojeny pc speaker na desce? Jestli ne zapoj ho a deska by mela pipat podle toho co je spatne. Pokud ne otestuje grafiku na jinem pc se starsi deskou.
Joey
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: stř srp 30, 2006 20:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joey »

Ja teda myslim ze voodoocka meli jenom agp 2x. 4x mela pouze 3500. Nejsem si jistej. Zkus snizit rychlost agp
Odpovědět