Download | Programy

Thermaltake skříň

Extrémní způsoby chlazení, chlazení vzduchem, vodou, peltierem, tekutým dusíkem, pasivem a další

Moderátor: Moderátoři

Czechboy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 10, 2007 22:14

Thermaltake skříň

Příspěvek od Czechboy »

Zdary lidi - mam takovej menší dotaz.
Kupuju new pc a zajímalo by mě co by ste řikaly na tenhle keys případně jestli je schopnej něco uchladit :-) předem díky :-)

Kód: Vybrat vše

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051200890UR1NY88E
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Kvalitativně je dobrá... pokud se ti líbí, není co řešit.

Ale budeš si muset pořídit jeden 120mm větrák, protože se bedýnka dodává pouze s jedním....
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Mě se líbilo to Soprano, taky jsem na něj koukal při koupi case, ale nakonec jsem šel do hliníkové case. Měl jsem dříve 0.7 plech a někdy to strašně rezonovalo. Dal jsem přednost výrobci mého zdroje a vzal i case od Enermaxu.
Upínání komponent je v plasu na hliníkové kostře. Ve předu je 12cm větrák co funí na HDD, z boku je 25cm a ze zadu jsem dal 9cm AKASU. Ne jenom, že teď HDD nevydává zvuky, ale celej počítač se mi stišil a hlavně mám super teploty (např. HDD mám 28° a max. 33°) to se mi líbí. Někde v testu psaly, že je boční 25cm vetráku hlučnější, ne není a ješte k tomu se dá vypnout, nebo aby foukal ven/dovnitř.
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Sakra, teď koukám, že jsem udělal reklamu na Enermax case !! :oops: :oops:
Soprano je opravdu dobrá case a jak jsem psal, taky jse jí chtěl a byl to můj favorit, ale já chtěl opravdu zkusit hliníkovou kostru. Plech 0.7 - 0.8 neumí tak zabránit rezonancím a já mám v plánu ještě asi Raptora 36.7GB, snad . ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od overclocker123 »

THERMALTAKE dělá podle mně povedené skříně.
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

to overclocker123: to máš určitě pravdu, THERMALTAKE je pojem v chlazení. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
SiMpLe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 508
Registrován: čtv kvě 17, 2007 13:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SiMpLe »

Jackal píše:to overclocker123: to máš určitě pravdu, THERMALTAKE je pojem v chlazení. ;)
Tak už fakt nevím do čeho jít :D Někde se doporučuje Gigabyte, jinde Thermaltake... :)
<3 Progaming, grafika, moviemaking, počítače.
Intel QuadCore Q9550 2,76GHz @ 3,66GHz, Kingston HyperX 4GB BlackEd. 1064MHz, Asus P5Q-E, 1,32T HDD's (1T Seagate Barracuda 32MB, 7.200 + 320GB Seagate Barracuda 16MB, 7.200 [backup]), DVD Samsung SH-S223B, CM Dominator 690 KWN1 NVIDIA Edition, GIGABYTE GTX275 OC 896MB , Xigmatek Dark Knight, Cooler Master Real Power 620W.
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Nejlepší bude, když si stanovíš nějakou cifru, pak kolik tam chceš mít větráčků a jestli plech, nebo hlíník, tloušťku plechu, jak je slabej, tak rezonuje. a pak se dostaneš na nějakou rovinu a tam kup podle toho jak se ti libí, ale musí splňovat ty tvoje požadavky.
Teď mohu radit, ale teď kdybych znova kupoval, tak jedině hliníkovou case + 3 ventilátory a uchycení komponentů do plastu a pak jak se libí. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od overclocker123 »

Mno a taky jsem slyšel že i Cooler Master dělá kvalitní bedny.
Uživatelský avatar
StenCZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: čtv led 04, 2007 22:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StenCZ »

najdi si bednu ktera se ti libi, ktera ti vyhovuje svou velikost, ktera ma aspon jeden vetrak ve predu a jeden v zadu. potom si na ni najdi aspon 3 recenze a pokud nenajdes nejaky zasadni nedostatek, tak je to dobra skrin. dulezity je nebyt liny a sam trochu hledat :)
Uživatelský avatar
malond
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: pát čer 01, 2007 18:37

TT Soprano

Příspěvek od malond »

tuhle bednu mam a spokojenost, oproti ty, co jsem mel predtim mi spadla teplota az o 15 stupnu. jsou tam dva 12cm vetraky a jeden bocni 9cm. Rekl bych, ze ten bocni huci nejvic, tim jak nasava vzduch dovnitr, ale jinak je supr. Regulovani neni mozne, ale pokud si koupis redukci z 3pinu na 4pin a trochu si s tim pohrajes, snizis napeti z 12 n a 7v (na 5v se ani nerozjede)a vetraky uz nejsou ani slyset. To upevnovani komponent uvnitr neni spatny, ale sroubky jsou sroubky. Jinak upevnovani disku, mechanik je sice pekne udelany, je to rychly, ale pokud chces, aby to poradne drzelo, musis stejne otevrit pravou stranu a tam jsou klasicky sroubky, ale myslim, ze to mam stejne jen pro jistotu, protoze na kazdou mechaniku je tam suplik zvlast. Odemikani prednich dvirek je dobry, kdyz otocis na polovinu, tak odemknes dvirka, kdyz otocis uplne odemknes i predni panel. Dostanes k tomu i hadrik na lesteni, ale spis ho tim otiram jen od prachu, protoze case se blisti porad. Dvirka jsou umely, takze jestli chces celokovovou, radsi si priplat a kup si TT Tsunami.
Odpovědět