Download | Programy

Router ZyXEl prestige 600

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

Aimod
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 25, 2007 16:12
Kontaktovat uživatele:

Router ZyXEl prestige 600

Příspěvek od Aimod »

Ahojte všici...chtěl bych se zeptat jak se nastavuje router ZyXel prestige 600 pro správné používání P2p a vůbec pro správné fungování mezi 2 počítači...a tak...aby mi to všechno doma dobře fakčilo internet,sdileni tiskaren ..a neměl jsem žádné problémy....slyšel jsem něco že se musej přidělit IP adresy a porty přess NAT...ale nevím vůbec jak zjisti port...atd...možná ani nevím co ten prot znamená..na to bych se taky zeptal....děkuji
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Návod na nastavení routeru určitě máš a jinak nastavení TCP/IP
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Aimod
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 25, 2007 16:12
Kontaktovat uživatele:

brr

Příspěvek od Aimod »

No hej děkuji ti za to ..možná se to bude hodit ..ale v návodu od Routeru píší něco jiného a mě se to co tam píší nějak nezdá jelikož...router má přidělovat Ip adresy autmaticky...a navíc ten návod je pro přímí spojení do sítě lan ..já mam modem(router) a v tom mam píchlí 2 pc...notes a stolní pc...a ted jde o to ...to nastavit aby mi fakcili P2p...atd...a taky mi nefakčí...to sdílení mezi notesem a Stolním cp(jestli to nebude taky tím že na notesu nejsem za admina)...já se v tom vůbec nevyznám...
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

nastav si obe pc tak aby ziskali adresu automaticky z DHCP, pak je zapoj k routeru. Pokud si na nem jeste nic nenastavoval tak tam bude dhcp server zapnuty a pocitace adresu dostanou pridelenou automaticky.

v tu chvili by mel fungovat na obou pc internet.

Pokud chces byt aktivni na P2P siti musis presmerovat port ktery pouzivas v P2P klientu na svuj pocitac. Musis se prihlasit do nastaveni modemu a pres NAT nastavit ten port na IP adresu tveho pc

Jak se prihlasit do nastaveni modemu mas urcite v manualu.

jak nastavit spravne pocitace do site a sdileni mas tady
http://www.xmaestro.com/view.php?cisloclanku=2006090003
merf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 02, 2007 09:32
Kontaktovat uživatele:

Aktiv ?!!!!

Příspěvek od merf »

cetl jsem hodne clanku ale nedokazal jsem to! potrebuju nastavit abych zase byl aktiv!!! Mam model ZyXel Prestige 600 series dekuji mooooc
Odpovědět