Download | Programy

Nepište za sebou více příspěvků

Pravidla, informace, historie fóra, hlášení chyb, vzkazy pro a od admina

Moderátoři: PCMark, Moderátoři

Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Nepište za sebou více příspěvků

Příspěvek od PCMark »

Nepište hned za sebou více příspěvků, ale zkuste se naučit používat kouzelnou funkci "edit" - editace. Více příspěvků za sebou zaslaných od jednoho uživatele v krátkém čase snižuje přehlednost fóra.

Negativní příklad použití 5 příspěvků za sebou během 5min:

http://img.pcmark.info/5prispevku.png

Děkuji za pochopení a jsem rád, že se budete snažit přispívat tak, aby bylo čtení fóra radost. :)

Marek.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Když odpovídám vždy na jinou otázku nebo debatu. Nevidím v tom nic divného, ale ty si vždy něco najdeš, jen to tvé sekýrování už nebaví. Úpravu mám v pohodě, jen se dívej, nikdo se tak s tím nemaluje jako já. No nic. :evil:

Co trenýrky, jaký mám nosit ????
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Jackal píše:Když odpovídám vždy na jinou otázku nebo debatu. Nevidím v tom nic divného
Když jsi napsal těch 5 příspěvků, tak to bylo pořád na to samé. Podívej se třeba jak odpovídám já http://pcmark.info/viewtopic.php?t=2612 ... c&start=20
v jednom příspěvku díky krátkým citacím odpovím několika lidem. Nezdá se ti, že to tak vypadá lépe?
Jackal píše:ale ty si vždy něco najdeš, jen to tvé sekýrování už nebaví.
Tohle je už třetí díl ze seriálu - "jak se chovat na fóru aneb pište jasně a přehledně" a až tady jsem vybral jako negativní příklad tvoje příspěvky, protože jsem prostě víc než 5 příspěvku za sebou na celem foru nenašel. Tobě ale vadí, že jsem teď zrovna náhodou vybral tebe. Pokud jsem psal minule o citacích, tak jsi souhlasil a tohle je podobné téma.
Jackal píše:Úpravu mám v pohodě, jen se dívej, nikdo se tak s tím nemaluje jako já. No nic. :evil:
Právě že to malování je někdy taky na škodu (schválně říkám někdy a neříkám, že to musí být zrovna tvůj příklad).
Jackal píše:Co trenýrky, jaký mám nosit ????
To se poraď s přítelkyní, s manželkou, nebo s maminkou, mě tvoje trenýrky nezajímají. A trenýrky nesouvisí s tímto tématem.

edit:

PS: a nepiš prosím moderátorům neslušné SZ jako třeba tuhle:
Jackal píše:Vylyž mi prdel a jdi se vozit po své matce !!!!!!!!!!!
Na takové zprávy opravdu nikdo není zvědavý. Dej si na to pozor a víc hlídej svoje emoce. Ber to jako upozornění.

Děkuji za pochopení.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Vše co jsi okomentoval, o tom mohu s tebou polemizovat, ale to je na nic. Tady polemizování neplatí, protože jsou to slova vlastníka těchto stránek a proto je nevhodné polemizovat z názorem PCMarka.

Mě to nevadí, myslím si své, není to o tom se hádat někde kde na tebe utočí a ty se bránit nemůžeš.

Tady neplatí názor, tady platí bohužel PCMark. Myslím, že je tu skupina lidí co mohou být kamarády a tak bych si to i představoval, ale pořád tu někdo vytváří nepropustnou bariéru.

Musel jsem to popsat jak to vidím já.

Děkuji za pochopení. ;)

Edit: toto jsi napsal " Pokud jsem psal minule o citacích, tak jsi souhlasil a tohle je podobné téma. " to je v pořádku a že jsem souhlasil, to je sice pravda, ale také jsem napsal, že se mi to několikrát povedlo. Chce to číst všechno.

A myslím si, že to není podobné téma. Jsou to 2 nezávisle na sebe jdoucí témata. Jinak takhle můžeš přirovnat vše ke všemu. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Nevím proč otevíráš dva měsíce staré téma.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Už 2 měsíce starý ?? :oops: :oops: Tak to nevím sám. :D Chtěl jsem mít asi poslední slovo. :D :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Saaw
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 19, 2007 18:11

Příspěvek od Saaw »

booze vy mate ale problemy...
athlon64: nikto ta tu nedrzi ked ti vadi ze sa niekto do teba obuva alebo aky mas pocit.. takze ked nechces nemusis tu byt a mozes navstevovat ine fora..
ako vsade plati a ja som zastanca, admin ma vzdy pravdu.. a samozrejme admin nad userom vzdy vyhra, to je vyhoda postavenia..
zastavam sa aj toho ze by sa malo pisat do jedneho topicu, napr ja aj 10 krat upravim jeden topic kym som spokojny, nech tam nieje tolko chyb, popripade upravit alebo pridat nejake veci atd atd... potom je forum prehladnejsie a pocet prispevkov jednotlivych userov naozaj zodpoveda o ich aktivite a nie ze si naspamuje prispevky a pri niektorych typoch for aj body v tomto pripade marky..
CPU: Intel C2D E6600 2.4 GHz, MB: Asus P5B Deluxe, RAM: 2xCorsair 1024MB TWIN2X Dominator, VGA: ASUS GeForce EN8800Ultra 768MB, HDD: 2xWD Caviar 320GB Sata2, 2xAsus DRW-1612BL LS, PS: Fortron Epsilon 700W, Case: CoolerMaster Stacker 830Evo Black
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Saaw píše:booze vy mate ale problemy...
athlon64: nikto ta tu nedrzi ked ti vadi ze sa niekto do teba obuva alebo aky mas pocit.. takze ked nechces nemusis tu byt a mozes navstevovat ine fora..
ako vsade plati a ja som zastanca, admin ma vzdy pravdu.. a samozrejme admin nad userom vzdy vyhra, to je vyhoda postavenia..
zastavam sa aj toho ze by sa malo pisat do jedneho topicu, napr ja aj 10 krat upravim jeden topic kym som spokojny, nech tam nieje tolko chyb, popripade upravit alebo pridat nejake veci atd atd... potom je forum prehladnejsie a pocet prispevkov jednotlivych userov naozaj zodpoveda o ich aktivite a nie ze si naspamuje prispevky a pri niektorych typoch for aj body v tomto pripade marky..
Nechápu co tady řešíš. Co mám dělat, nebo co nemám dělat vím sám a že mám někdy s něčeho negativní pocit, za to se tobě omlouvat nebudu. Je na mě, kam chodím, kam ne, ale proto nemusím jen mlčet a držet krok. Tomu se říká diskuse o problému a od toho fóra jsou. ;)

Edit: mimochodem budíš 2 měsíce staré téma, proč teď. Také jsem na to byl upozorněm, ale mě se to týkalo, tebe ne.
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Dávám tady preventivně LOCK, protože tady opravdu není co řešit.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Zamčeno