Download | Programy

USB disk problem

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

Bob-an
Nováček
Nováček
Příspěvky: 83
Registrován: sob zář 23, 2006 16:11

USB disk problem

Příspěvek od Bob-an »

Zdravim mam problem se svym usb diskem (WD passport 60GB). Kdyz ho pripojim k memu PC tak jen poblikava a PC ho vubec nezaregistruje (a ani disk se neroztoci coz normalne dela)... obcas se mo ho podarilo po xxx pokusech zprovoznit ale ted uz to nejde vubec ...... na ostatnich pocitacich (notebook, v praci...) pritom funguje normalne.... nevite cim by to mohlo byt?
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

třeba poškozením portu , špatným kontaktem. Zkoukněte pod drobnohledem a vyčistěte. Co sousední porty? Stejné?
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

spise to vypada ze USB nestaci disk napajet. Zapojujes na to na predni USB? Zkus zadni. Pokud ten disk ma jeste napajeni (druhej kablik na usb) zkus ho pouzit.

priklad: mel jsem externi box pro 2,5" hdd a v pc 300W zdroj, chytal se jen s pridavnym napajenim. Zdroj jsem vymenil za 400W a ted externi hdd funguje bez problemu. Zajimave :)
matri.x
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte čer 19, 2007 09:18

Příspěvek od matri.x »

tak tak, jedno usb to samo neutáhne. Měl jsem podobný problém na svém PC
Odpovědět