Download | Programy

Problém s firewallem ZoneAlarm 7.0.337

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Jaký používáte firewall?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Bard
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 01, 2007 20:06
Kontaktovat uživatele:

Problém s firewallem ZoneAlarm 7.0.337

Příspěvek od Bard »

zdravím všechny, mám takový menší problém s firewallem ZoneAlarm ve verzi 7.0.337, tedy teď té poslední aktuální.

S funkcí jsem jinak spojen, až na jedno:

Když odpojím PC od sítě (internetu) nebo když PC uspím a poté probudím někdy nechce jít internet. Po zjišťování jsem zjistil, že to zapřičiňuje ZoneAlarm.

Normálně mám v ZoneAlarmu nastavenu ochranu na nejvyšší (High) (jsou to "Internet Zone Security" a "Trusted Zone Security" záložky v sekci "Firewall"). Po probuzení PC ze spánku, nebo po připojení odpojené inet sítě je ale nutno někdy ochranu snížit na "Medium" jinak internet prostě nejede - a nebo restartovat počítač. Po restartu internet funguje i při maximální "high" ochraně ale po porbuzení ne, nevíte někdo čím to může být?

Respektive jak to vyřešit?

Já vím, mohl bych si trvale snížit ochranu na "Medium" nebo ji při znovupřipojení snížit, ale vrtá mi hlavou proč to někdy dělá a jindy ne a taky bych to samozřejmě rád vyřešit ;) Jinak samozřejmě jsem paranoidní a chci mít ochranu když jsem na internetu na maximum :)

díky za rady

aktualizace:
no tak jsem přiše na to, že někdy pomůže PC opět uspat a znovu jej probodit a ejhle ono to někdy pomůže, tak nevím. Třeba to zlobí s mými XP Home, nevím
Bard Uzdroje - moje osobní stránky
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

pravděpodobně chybka v jádru firewallu... jedině čekat na nový update
Odpovědět