Download | Programy

LOTR BFME 1 - population limit

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Jacques
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: čtv pro 14, 2006 16:31
Kontaktovat uživatele:

LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Jacques »

Ahoj nevíte jak zvýšit populační limit? Nechce se mi to dělat cheatem, raději bych přes nějaký konfig soubor ale nevím jaký. Prosím odpovězte. :cry:
PC: CPU - C2D E8200 (2,66Ghz @ 3,2Ghz) , GRAFIKA - X1950GT (500x1200 @ 600x1400Mhz), RAM - A-Data 2x1024MB 800Mhz Retail, ZÁKLAD - Gigabyte P35-DS3L, HDD - 80GB Seagate Barracuda 7200Rpm, ZDROJ - Fotrton BlueStorm 500W, CPU COOLER - CoolerMaster Elite 330, OS - Windows XP Pro SP2, MONITOR - LG flatron L1954TQ, MOUSE - A4Tech X-718BF, KEYBOARD - Chicony
Uživatelský avatar
Eleenthil
Nováček
Nováček
Příspěvky: 77
Registrován: pát čer 01, 2007 16:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eleenthil »

A nebylo by přece lepší hrát tak jak tu hru vývojáři udělaly ? ;) chci říct že ten hráč který při hře potřebuje pomoct takovýmhle spůsobem a ješte u BFMEčka tak není hráč ale troska :stop:

A neber si to osobně nechci tě nejak urazit. :cool:
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Také občas používám cheaty a nepřipadám si jako troska. Někdy není trpělivost a cheaty pomohou. :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Tohle je na dlouhou polemiku...

IMHO pokud je hra dobrá, sama donutí hráče nalézat nová a nová východiska... respektive necheatovat... pak to není ten pravý pocit, že jsem zdolal další "horu"...


Pokud je tedy hráč... opravdový hráč nebo "Běžný Franta Uživatel..."
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Jacques
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: čtv pro 14, 2006 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacques »

Hele lidi asi jste to špatně pochopili !! :stop: Já už tu hru několikrát dohrál a teď si s tim chci hrát... Jde mi jen o to abych například za dobro nezůstal na 300 limit. Když bych hrál potom ještě další mise, které zvyšují limit (který je však 300) aby mi to k něčemu bylo a užil si legraci. Nechci si nacheatovat population limit 100000000000000000000 a ještě nekonečno surovin. Chci prostě jen té hře pomoct aby byla zábavná a abych dostal to co si právem v nějaké misi vybojuji. Proto se vás ještě jednou ptám jestli nevíte jak by se to dalo udělat. Zřejmě přes nějaký .big* soubor ale nevím fakt jakej nikde to tam nemůžu najít. Díky za pochopení. ;)
PC: CPU - C2D E8200 (2,66Ghz @ 3,2Ghz) , GRAFIKA - X1950GT (500x1200 @ 600x1400Mhz), RAM - A-Data 2x1024MB 800Mhz Retail, ZÁKLAD - Gigabyte P35-DS3L, HDD - 80GB Seagate Barracuda 7200Rpm, ZDROJ - Fotrton BlueStorm 500W, CPU COOLER - CoolerMaster Elite 330, OS - Windows XP Pro SP2, MONITOR - LG flatron L1954TQ, MOUSE - A4Tech X-718BF, KEYBOARD - Chicony
Gamesníček
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte srp 28, 2007 15:06
Bydliště: BRNO

Mám patch na 2000 vojáků

Příspěvek od Gamesníček »

Zdar tak jeden patch existuje a měl jsem ho nainstalovaný. Jmenuje se insane. Za dobro přidá 2000 a za zlo 1500 jednotek. Ty jednotky jsou jak v siglplayerové části tak hlavně v multiplayeru a to je nehorázná řež. Problém celé věci je ale takový, že LOTR1 je špatně udělán(optimalizován) a na jakémkoliv výkonovém compu se to nedá obstojně hrát. Nevyždímeš z toho víc jak 3-10snímků/s. Hrál jsem to na 6 počítačích a ted to mám na X2 4200 EE 2GB ram, 8800GTS 320 a stejně to jede stejně neplynule jako na starších complech. LOTR 2 prostě jede nádherně a je jedno kolik je tam vojáků. Pokud budeš chtít ten patch poslat emailem napiš a pošlu ti ho. Jo a ještě jedna důležitá věc, jak ten patch jednou nainstaluješ už nejde odinstalovat, takže si to dobře rozmysli.
Jacques
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: čtv pro 14, 2006 16:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám patch na 2000 vojáků

Příspěvek od Jacques »

Gamesníček píše: Pokud budeš chtít ten patch poslat emailem napiš a pošlu ti ho. rozmysli.


Dobre :) ... diky za prispevek a muj mail je karfous@post.cz takze kdyz to tam posles tak se zlobit nebudu :) diky jsem ti zavazan
PC: CPU - C2D E8200 (2,66Ghz @ 3,2Ghz) , GRAFIKA - X1950GT (500x1200 @ 600x1400Mhz), RAM - A-Data 2x1024MB 800Mhz Retail, ZÁKLAD - Gigabyte P35-DS3L, HDD - 80GB Seagate Barracuda 7200Rpm, ZDROJ - Fotrton BlueStorm 500W, CPU COOLER - CoolerMaster Elite 330, OS - Windows XP Pro SP2, MONITOR - LG flatron L1954TQ, MOUSE - A4Tech X-718BF, KEYBOARD - Chicony
alien

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od alien »

vite oni taky existuji veci ktere se nazyvaji mody stačí si ho sehnat a je to
Scrash

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Scrash »

Jé prosím nevím jeslti sem ještě chodíš ale kdyby si tu náhodou byl tak bych moc ocenil kdyby si mi poslal taky ten patch na bfme1 na ty jednotky... na netu to nemůžu nikde najít... a patche nepomáhají. Moc dík mail:Scrash@email.cz
Ungalabunga

Re: Mám patch na 2000 vojáků

Příspěvek od Ungalabunga »

Gamesníček píše:Zdar tak jeden patch existuje a měl jsem ho nainstalovaný. Jmenuje se insane. Za dobro přidá 2000 a za zlo 1500 jednotek. Ty jednotky jsou jak v siglplayerové části tak hlavně v multiplayeru a to je nehorázná řež. Problém celé věci je ale takový, že LOTR1 je špatně udělán(optimalizován) a na jakémkoliv výkonovém compu se to nedá obstojně hrát. Nevyždímeš z toho víc jak 3-10snímků/s. Hrál jsem to na 6 počítačích a ted to mám na X2 4200 EE 2GB ram, 8800GTS 320 a stejně to jede stejně neplynule jako na starších complech. LOTR 2 prostě jede nádherně a je jedno kolik je tam vojáků. Pokud budeš chtít ten patch poslat emailem napiš a pošlu ti ho. Jo a ještě jedna důležitá věc, jak ten patch jednou nainstaluješ už nejde odinstalovat, takže si to dobře rozmysli.
Hele ja vím že tě tady stím každý otravuje ale já asi nebudu jediný tak tě moc a moc prosím abys mi to taky poslal moj E-mail je piratm@seznam.cz díky předem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xavi2

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od xavi2 »

Nazdar prosim vás,nenapsali by ste my nějaké cheaty na bitvu o středozem 1,které fungujou!!děkuju.Můj e-mail je xavi2@spoluzaci.cz ! :lol:
xavi2

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od xavi2 »

Nazdar prosim vás,nenapsali by ste my nějaké cheaty na bitvu o středozem 1,které fungujou!!děkuju.Můj e-mail je xavi2@spoluzaci.cz ! :lol:
MarLuck

Příspěvek od MarLuck »

Prosím nevíte kde se dá stáhnout mini image na LOTR BFME 1 ????????????????
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od NSBM »

Anonymous píše:Prosím nevíte kde se dá stáhnout mini image na LOTR BFME 1 ????????????????
ja to vim.. a je to docela snadny :-) -> google.com
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Collins

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Collins »

ja sem si nasel jeste lepsi config jmenuje se to insane bfme za dobro mas populaci 4000 a za zlo 4500 je fakt darda
Pernik

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Pernik »

Collins píše:ja sem si nasel jeste lepsi config jmenuje se to insane bfme za dobro mas populaci 4000 a za zlo 4500 je fakt darda
Pošli mi to na tpernik@seznam.cz
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

Gamesníček píše:
Zdar tak jeden patch existuje a měl jsem ho nainstalovaný. Jmenuje se insane. Za dobro přidá 2000 a za zlo 1500 jednotek. Ty jednotky jsou jak v siglplayerové části tak hlavně v multiplayeru a to je nehorázná řež. Problém celé věci je ale takový, že LOTR1 je špatně udělán(optimalizován) a na jakémkoliv výkonovém compu se to nedá obstojně hrát. Nevyždímeš z toho víc jak 3-10snímků/s. Hrál jsem to na 6 počítačích a ted to mám na X2 4200 EE 2GB ram, 8800GTS 320 a stejně to jede stejně neplynule jako na starších complech. LOTR 2 prostě jede nádherně a je jedno kolik je tam vojáků. Pokud budeš chtít ten patch poslat emailem napiš a pošlu ti ho. Jo a ještě jedna důležitá věc, jak ten patch jednou nainstaluješ už nejde odinstalovat, takže si to dobře rozmysli.


[color=#4080bf[/color]čau ja vim že tady stím každý otravuje :skul: ale byl bych vděčný kdybys my ho taky poslal můj mail je [img]skarot@seznam.cz[img]
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

[quote="Legolas"]Gamesníček píše:
Zdar tak jeden patch existuje a měl jsem ho nainstalovaný. Jmenuje se insane. Za dobro přidá 2000 a za zlo 1500 jednotek. Ty jednotky jsou jak v siglplayerové části tak hlavně v multiplayeru a to je nehorázná řež. Problém celé věci je ale takový, že LOTR1 je špatně udělán(optimalizován) a na jakémkoliv výkonovém compu se to nedá obstojně hrát. Nevyždímeš z toho víc jak 3-10snímků/s. Hrál jsem to na 6 počítačích a ted to mám na X2 4200 EE 2GB ram, 8800GTS 320 a stejně to jede stejně neplynule jako na starších complech. LOTR 2 prostě jede nádherně a je jedno kolik je tam vojáků. Pokud budeš chtít ten patch poslat emailem napiš a pošlu ti ho. Jo a ještě jedna důležitá věc, jak ten patch jednou nainstaluješ už nejde odinstalovat, takže si to dobře rozmysli.

čau ja vim že tady stím každý otravuje :skul: ale byl bych vděčný kdybys my ho taky poslal můj mail je [img]skarot@seznam.cz[/img]
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

[quote="Návštěvník"][quote="Legolas"]Gamesníček píše:
Zdar tak jeden patch existuje a měl jsem ho nainstalovaný. Jmenuje se insane. Za dobro přidá 2000 a za zlo 1500 jednotek. Ty jednotky jsou jak v siglplayerové části tak hlavně v multiplayeru a to je nehorázná řež. Problém celé věci je ale takový, že LOTR1 je špatně udělán(optimalizován) a na jakémkoliv výkonovém compu se to nedá obstojně hrát. Nevyždímeš z toho víc jak 3-10snímků/s. Hrál jsem to na 6 počítačích a ted to mám na X2 4200 EE 2GB ram, 8800GTS 320 a stejně to jede stejně neplynule jako na starších complech. LOTR 2 prostě jede nádherně a je jedno kolik je tam vojáků. Pokud budeš chtít ten patch poslat emailem napiš a pošlu ti ho. Jo a ještě jedna důležitá věc, jak ten patch jednou nainstaluješ už nejde odinstalovat, takže si to dobře rozmysli.

čau ja vim že tady stím každý otravuje :skul: ale byl bych vděčný kdybys my ho taky poslal můj mail je skarot@seznam.cz
bouci

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od bouci »

Hale napis mi kodi na Bitvu o Středozem 1. :ups:
Co nejvíc
Odepis na nik.b@tiscali.cz
Odpovědět