Download | Programy

LOTR BFME 1 - population limit

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

to je všechno hrozně hezký...ale...me by zajimalo jesli vubec existujou cheaty na BFME 2?? prtze jeden muj kamos je chce...ale je to debil a ja mu je neda driv nez to dohraje ale plz reknete mito kdybyste nejaky vedeli!!!on pak bde prosit at mu je dam a to je hrozna prdel
LIMIT

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od LIMIT »

Cau esstli chcete mod na zvyseni populace za dobro 7 500 a za zlo 10 000 tak mi napiste na mail BrablcL@seznam.cz tento mod pridava i jine vychytavky :)
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

hej pls poslete mi taky ten path ..moje icq je 498199214 dik moc
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdravím všechny.

Ač tedy nevím, zda na toto fórum stále někdo chodí, rád bych se na něco zeptal. Rozhodl jsem se trochu si pohrát s BFME 1. Respektive tedy vytvořit vyváženou modifikaci původní hry. Bohužel si nejsem toliko jistý, co by si kdejaký hráč představoval a proto jsem se rozhodl to zde "rozmáznout" Trochu jsem to tady projel a největší sháňka je asik po CP.
Nicméně bych velice rád vytvořil pocit obrovské bitvy. Tzn. k jednotlivým batalionům přihodit více vojáčků, případná úprava jejich formací, zvyšování CP, možná snížení ceny v CP u jednotlivých vojáků a nějak to dorovnat počtem v batalionu a tak... Každopádně nemíním vytvářet nové rasy, jednotky, atd. Potřeboval bych tedy znát názor několika lidí co a jak. (Víc hlav přeci jen víc ví)

Pro případné kritiky... BFME jsem dohrál jak za dobro, tak i za zlou stranu. Osudy v různých bitvách jako je třeba boj o Helmův Žleb, či Minas Tirith, jsem již mnohokrát obrátil v opačné a mnoho dalšího. Podle mne je BFME 1 jedna z nejlepších strategií, kterou jsem měl možnost si zahrát. Nechápejte mě proto špatňe... Pouze bych chtěl umocnit zážitek z hraní. (Představte si, že na hradbách helmova žlebu stojí vojsko toliko podobné filmu. Naproti pak pochoduje masivní armáda Skurut-hai a její konec se táhne až za obzor. Není to lákavé?)

Velice rád bych tedy znal Vaše názory a přijal případné další nápady, které by vedly k ještě silnějšímu požitku z hraní. (Psát můžete buď zde, nebo na mail: Alaric@centrum.cz )
Děkuji za čas.
Alaric
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

Návštěvník píše:Zdravím všechny.

Ač tedy nevím, zda na toto fórum stále někdo chodí, rád bych se na něco zeptal. Rozhodl jsem se trochu si pohrát s BFME 1. Respektive tedy vytvořit vyváženou modifikaci původní hry. Bohužel si nejsem toliko jistý, co by si kdejaký hráč představoval a proto jsem se rozhodl to zde "rozmáznout" Trochu jsem to tady projel a největší sháňka je asik po CP.
Nicméně bych velice rád vytvořil pocit obrovské bitvy. Tzn. k jednotlivým batalionům přihodit více vojáčků, případná úprava jejich formací, zvyšování CP, možná snížení ceny v CP u jednotlivých vojáků a nějak to dorovnat počtem v batalionu a tak... Každopádně nemíním vytvářet nové rasy, jednotky, atd. Potřeboval bych tedy znát názor několika lidí co a jak. (Víc hlav přeci jen víc ví)

Pro případné kritiky... BFME jsem dohrál jak za dobro, tak i za zlou stranu. Osudy v různých bitvách jako je třeba boj o Helmův Žleb, či Minas Tirith, jsem již mnohokrát obrátil v opačné a mnoho dalšího. Podle mne je BFME 1 jedna z nejlepších strategií, kterou jsem měl možnost si zahrát. Nechápejte mě proto špatňe... Pouze bych chtěl umocnit zážitek z hraní. (Představte si, že na hradbách helmova žlebu stojí vojsko toliko podobné filmu. Naproti pak pochoduje masivní armáda Skurut-hai a její konec se táhne až za obzor. Není to lákavé?)

Velice rád bych tedy znal Vaše názory a přijal případné další nápady, které by vedly k ještě silnějšímu požitku z hraní. (Psát můžete buď zde, nebo na mail: Alaric@centrum.cz )
Děkuji za čas.
Alaric
Jo představa je to krásná, já bych to bral hned. U mě takováhle věc neznamená cheat ale pouze jakýsi patch k velké chybě ve hře. Tak se do toho pust.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

jinda píše:
Jo představa je to krásná, já bych to bral hned. U mě takováhle věc neznamená cheat ale pouze jakýsi patch k velké chybě ve hře. Tak se do toho pust.

Děkuji za reakci.
Kdyby Tě čirou náhodou něco napadlo, co by se dalo pro případné úpravy použít, určitě dej vědět. Jak jsem řekl. Víc hlav, víc ví. Ještě mě napadlo prodloužit trvání "rozkladu" mrtvých těl. přeci jen v RTS modu by bylo celkem zajímavé přijít s jednotkou, pobít nějaké ty napřátele a při následném návratu na stejné místo potkávat jejich mrtvá tělka a říkat si něco ve smyslu: "Jo, tak to se vám nepovedlo hoškové."

Za každou další reakci, či nápad budu jedině rád.
Alaric
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdravím vás oni sou cheaty na BFM 1??????? PLS kdo je má tak napište na maxtaron@centrum.cz anebo je hoďte sem díky moc :)
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: LOTR BFME 1 - population limit

Příspěvek od Anonymous2 »

hele lidi jestli chcete coooooooooooooool veci do bfme tak se podivejte na stranku lordoftherings.filefront.com jsou tam mody a mini mody ktery fungujou v podstate jako cheaty jestli se chcete na neco zeptat piste na jindra.chmatal@seznam.cz
Odpovědět