Download | Programy

Klávesnice na notebooku - HELP

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Lady_Marilyn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 01, 2007 20:26

Klávesnice na notebooku - HELP

Příspěvek od Lady_Marilyn »

Ahoj, mám takový problém, včera se mi podařilo vylít si sladké pití do klávesnice (NTB-klasicky HP) dělala sem co sem mohla abych to vyčistila ale dostalo se to (asi do spodku pismenek) a ikdyz to vypadalo ze to bude ok, začalo to dost...dřít řekněme.Dost blbě se na tom píše a já nevím jak to vyčisit zespodu.Jdou ty tlačítka oddělat jako u normální klávesnice?Nechci používat hrubou sílu a pak to po...Prosím poraďte mi jak to vyčistit nebo jinak sem uplne Lost.Diky moc :?:
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Ještě jsem NB nerozebíral, ale asi bych to dal vyčistit odborníky. Nevíš co můžeš utrhnout a kam to všude nateklo. JJ, chybička se vloudila, ale i za tu se platí. :stop:
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

Odsroubovat/vycvaknout horni plasty na notebooku a vysroubovat a odpojit klavesnici.

Poradne ji umyt vodou s jarem a nechat dukladne vysusit.

Pak ji zpatky zapojit a zasroubovat...
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

Pokud jsi z Prahy muzes se u nas zastavit a vycistime ti to.
Mohu poslat info SZ.
Bard
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 01, 2007 20:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Klávesnice na notebooku - HELP

Příspěvek od Bard »

Lady_Marilyn píše:Ahoj, mám takový problém, včera se mi podařilo vylít si sladké pití do klávesnice (NTB-klasicky HP) dělala sem co sem mohla abych to vyčistila ale dostalo se to (asi do spodku pismenek) a ikdyz to vypadalo ze to bude ok, začalo to dost...dřít řekněme.Dost blbě se na tom píše a já nevím jak to vyčisit zespodu.Jdou ty tlačítka oddělat jako u normální klávesnice?Nechci používat hrubou sílu a pak to po...Prosím poraďte mi jak to vyčistit nebo jinak sem uplne Lost.Diky moc :?:
označit svůj notebook klasicky HP, nic proti, je dost široký pojem, nějaké ty Pavilliony jsou úpně o něčem jiném než HP compaq nx7400 například..

jinak obecně, klávesnice je alespoň u mého HP přišroubovaná ze spodu, a nahoře má potom jen takové tři zásuvné pojistky, které odděláš normálně rukou. Ještě jsem tedy klávesnici na svém HP neoddělával (je v záruce) ale myslím, že by to mělo jít.

jinak v servise tě to přijde minimálně na 1 hodinu práce, počítej tak kolem 500 kč, ale možná lepší než ulomit něco někde, když nevíš kde co hledat ;)
Bard Uzdroje - moje osobní stránky
Odpovědět