Download | Programy

Sundání chladiče z GeForce 6600GT

Extrémní způsoby chlazení, chlazení vzduchem, vodou, peltierem, tekutým dusíkem, pasivem a další

Moderátor: Moderátoři

MadAMD
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte bře 20, 2007 20:49

Sundání chladiče z GeForce 6600GT

Příspěvek od MadAMD »

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak nejlépe a nejbezpečněji sundat standartní chladič z GeForce 6600 GT od firmy Club-3D.
Povedlo se mi sundat takový ten kovový kryt nad větrákem s tím obrázkem zelené víly (na čtyřech malých šroubkách) ale teď chci sundat celý kovový chladič s větrákem, ale toto drží na takových 4 gumových špuntíkách co jdou zamačkávat, ale nerad bych to odrovnal, tak se radši ptám, jak dál. Potom bych chtěl totiž sundat i ten pasiv vedle chladiče (zase na dvou gumových špuntíkách) a podívat se, jak je na tom pasta atd., protože se mi začínají dělat chyby v obraze i při běžném hraní při teplotě doma asi 24 stupně (bez taktování). To, že mi grafika ukazuje 114 stupňů ignoruju, protože tyto super teploty mi ukazuje už asi dva roky- ale teď se k tomu přidaly i ty chyby v obraze.Mám AGP verzi, takže takty mám standart 500 jádro a 900 paměti. Možná z toho chladiče pak odmontuji větrák, koukal jsem, že je na třech šroubkách, ale nevím, jestli to vše pak jde dát dohromady. Může mi někdo poradit?
Díky.
MadAMD
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte bře 20, 2007 20:49

Příspěvek od MadAMD »

Tak už jsem na to přišel, stačí ten plastovej čudlík zamáčknout a to co dole pod grafikou vyleze, tak třeba pinzetou zmáčknout. Potom už stačí čudlík povolit a zmenšená plastová nožička proleze skrz kartu a chladič je volný.
SiMpLe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 508
Registrován: čtv kvě 17, 2007 13:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SiMpLe »

Mno vidíš, dík za návod :)
<3 Progaming, grafika, moviemaking, počítače.
Intel QuadCore Q9550 2,76GHz @ 3,66GHz, Kingston HyperX 4GB BlackEd. 1064MHz, Asus P5Q-E, 1,32T HDD's (1T Seagate Barracuda 32MB, 7.200 + 320GB Seagate Barracuda 16MB, 7.200 [backup]), DVD Samsung SH-S223B, CM Dominator 690 KWN1 NVIDIA Edition, GIGABYTE GTX275 OC 896MB , Xigmatek Dark Knight, Cooler Master Real Power 620W.
Odpovědět