Download | Programy

Counter-Strike Problém

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Serap
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 11, 2007 14:09

Counter-Strike Problém

Příspěvek od Serap »

Už nevím co mám dělat a snad mi poradíte tady ,
teď mám chvíly nový net (asi měsíc)
starý net jsem měl CDMA a na všechny servery jsem se dostal v pohodě (jen mě kickovaly za vysoký ping)
teď mam WiFi , a když se připojím na server UndZwei , tak můžu jen na servery UndZwei a zbytek se mi neconnectne , když projedu PC SpyBotem , tak pak zase můžu na jinej server , ale jak na něj vlezu , tak zase nemůžu na žádnej jinej , nevíte co s tím ?
Zaplý Kerio na to nemá vůbec vliv , HijackThis ten je taky bezradnej , ukazuje vse ciste , dekuju za pomoc
Uživatelský avatar
Saaw
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 19, 2007 18:11

Příspěvek od Saaw »

prva zakladna otazka, mas steam alebo nonsteam?
pri steame by problem nemal byt, jedine mozno zapnuty filter. ak by bol pri steame problem tak reinstall
pri nonsteame to moze sposobovat chybny patch, resp ziadny patch, tak isto zapnuty filter a taktiez OS a teoreticky aj tvoj provider netu.
CPU: Intel C2D E6600 2.4 GHz, MB: Asus P5B Deluxe, RAM: 2xCorsair 1024MB TWIN2X Dominator, VGA: ASUS GeForce EN8800Ultra 768MB, HDD: 2xWD Caviar 320GB Sata2, 2xAsus DRW-1612BL LS, PS: Fortron Epsilon 700W, Case: CoolerMaster Stacker 830Evo Black
Serap
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 11, 2007 14:09

Příspěvek od Serap »

na providera jsem volal , jestli nejsou spatne porty , tam mi bylo receno , ze u nich bud funguje vsechno nebo nic , takze pry bude problem u me , mam NS , patch mam V25 , na starem netu to fungovalo i s tim patchem i s tim CS a na novem to neslo , to by preci se nemelo z cista jasna tak "porouchat" ne ? filter mozna , ale to by me nepustilo na zadny server , jenze me to pusti jen na ten 1. a ten "2." uz ne
Uživatelský avatar
SptF^
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: sob úno 24, 2007 07:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SptF^ »

tak to reinstalouj pokud mas NS tak jinej patch!! jinak pokud nezabere tak pisni so SZ poradim lipe:)
Uživatelský avatar
Saaw
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 19, 2007 18:11

Příspěvek od Saaw »

no ten reinstall by mal pomoct, ale komplet, tj cez pridat a odobrat programy odinstaluj komplet cs, nasledne ho znova nainstaluj a opatchuj 23B patchom, je to najspolahlivejsi patch.
ak to bude znova robit tak by bolo dobre opisat ako sa prejavuje to ze ta to nepusti na server. tj ci ti vypise nejaku tabulku, alebo vobec ti servre nenajde alebo ako..
taktiez by bolo dobre keby si na nejaky upload server napr http://www.nahraj.cz uploadol subor z cska konkretne C:\Program Files\Valve\platform\config\ServerBrowser.vbf , samozrejme zavisi od toho kde mas nainstalovane cs.. takze uploadnes serverbrowser.vbf a das sem link..
ale hlavne opis ako sa prejavuje to nepustenie na server, ak ti pise tabulku tak screen by bodol..
CPU: Intel C2D E6600 2.4 GHz, MB: Asus P5B Deluxe, RAM: 2xCorsair 1024MB TWIN2X Dominator, VGA: ASUS GeForce EN8800Ultra 768MB, HDD: 2xWD Caviar 320GB Sata2, 2xAsus DRW-1612BL LS, PS: Fortron Epsilon 700W, Case: CoolerMaster Stacker 830Evo Black
Serap
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 11, 2007 14:09

Příspěvek od Serap »

Takze odebrano , instalovano a jiny patch , ale problemy jsou stejne ,
Kdyz se pripojuju na server , tak tam skoci ta "tabulka" a naskoci tam ty 3 zlute carky a pak se "to az connectuje" primo na ten server , jenze me ty zlute carky vubec nenabyhaji , ping na ten server funguje , ale connect ne


a SZ to je co ? :)
Serap
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 11, 2007 14:09

Příspěvek od Serap »

Uživatelský avatar
Saaw
Nováček
Nováček
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 19, 2007 18:11

Příspěvek od Saaw »

hm, cudne.. ten subor je v poriadku, servre sa korektne zapisuju.
takze ked sa konektujes tak ti nevihodi ziadnu chybovu tabulku? proste ked sa loaduje a connectuje tak sa tie connect policka nehybu? hm, skus vypnut firewall. dost casto sa s takymito problemami stretavam, zapnute firewally.. niektorym to vadi a niektorym nie..
CPU: Intel C2D E6600 2.4 GHz, MB: Asus P5B Deluxe, RAM: 2xCorsair 1024MB TWIN2X Dominator, VGA: ASUS GeForce EN8800Ultra 768MB, HDD: 2xWD Caviar 320GB Sata2, 2xAsus DRW-1612BL LS, PS: Fortron Epsilon 700W, Case: CoolerMaster Stacker 830Evo Black
Serap
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 11, 2007 14:09

Příspěvek od Serap »

jak jsem psal na zacatku , zanuty/vypnuty firewall na to nema vubec efekt , coz je divne , mozna by tam mela nastat zmena , ale nenastane
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Counter-Strike Problém

Příspěvek od Anonymous2 »

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte proč mi CS nechce vyhledat server. Dám add server zadám ip začne hledat a nic. Klidně to skuste taky 213.226.211.70:27015. Děkuji za pomoc
x.wack

Re: Counter-Strike Problém

Příspěvek od x.wack »

mam taky problem kdyz se pripojim na server tak mi to chvilu trva a potom se mi ukaze ze se nepodarilo kontaktovat server a presto mam patch 26 :cry:
Odpovědět