Download | Programy

P: "hosting"

Nákup a prodej výpočetní techniky i jiného zboží, informování se o cenách

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiří Mrázek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 11, 2007 00:04
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

P: "hosting"

Příspěvek od Jiří Mrázek »

Poskytovani HUB, FTP, GAME a WEB hostingu za bezkonkurencni ceny, vice na http://www.rd-hosting.eu/

Po individualni domluvě možno sjednat individualni tarif.

Pro příklad uvedu ceny FTP prostorů:

1GB 60Kč/měs 75Sk/měs
2GB 115Kč/měs 140Sk/měs
4GB 150Kč/měs 180Sk/měs
8GB 280Kč/měs 340Sk/měs
16GB 540Kč/měs 650Sk/měs
32GB 1050Kč/měs 1260Sk/měs
64GB 2050Kč/měs 2460Sk/měs
128GB 4050Kč/měs 4860Sk/měs
S pozdravem Jiří Mrázek
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Je nějaká garantovaná dostupnost?

Jak je řešené zálohování?

Tohleto je one man hosting?

Jak dloho ten hosting funguje?

Jak dlouho ten hosting ještě bude fungovat?

To mi chceš říct, že na jednom serveru provozuješ game, web, mysql, php, mail a ještě hub server?

Máš živnostenské oprávnění na provozování hostingu? (nikde na webu jsem totiž nenašel tvé IČ)

V serveru máš jen jeden HDD?

Když napíšu na podporu v sobotu ve 4:00 v noci tak budeš online?

Když je ten "neomezený trafic" tak můžu mít trafic i 1TB denně?

Poznámka na závěr: promiň že jsem se tak do tebe pustil, ale jsem trochu nedůvěřivý. Jen se snažím zjistit kvalitu tvých služeb. Pokud je tvůj hosting kvalitní, tak bys měl být schopen odpovědět kladně na všechny otázky.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Jiří Mrázek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 11, 2007 00:04
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiří Mrázek »

1) Běžná dostupnost 99,99% (http://statistiky.monitoring-serveru.cz/738298)
2) Zálohu provadíme jedou za týden na vzdálený server....
3) Ne, jsme tým lidí
4) Momentálně jede již 2 měsíce
5) Neplánuji jeho ukončení v brzké době, ani v daleké
6) Opravdu si myslíte, že by například game hry + několik HUbu pči 10000 lidech utáhla jedna 1Gbit/s, todle nemyslíte vážně....
7) Pokud by jste zašel na strránky, tak tam by jste si mohl přečíst následující: "Jsme tým lidí, kteří tento projekt mají jako velmi oblíbeného koníčka a ne jako výdělečnou činnost, veškeré příjmy jdou na provoz či uprage serverů. Naše priorita je kvalita a ne kvantita. "
8) Tudle otázku také myslíte vážně?
9) Když né já, tak někdo jiný z našeho teamu.
10) Todle také myslíte vážně? Pokud napíší neomezený traffic, tak je neomezený klidně i 2TB denně (Ale již vidím jak při 1GB FTP prostoru přenesete 2TB denně na našich slavných DSL linkách)

Poznámka na závěr: Mám si jít stěžovat DD? Že jsi se pustil do autora DDčka, tak neuváženě? :cool: :lol:
S pozdravem Jiří Mrázek
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Jiří Mrázek píše:1) Běžná dostupnost 99,99% (http://statistiky.monitoring-serveru.cz/738298)
takže garantovaná dostupnost není, běžná dostupnost nemá bohužel za 37dní moc velkou vypovídací hodnotu, uvidíme za půl roku
Jiří Mrázek píše:2) Zálohu provadíme jedou za týden na vzdálený server....
možná by to chtělo uvažovat o denní záloze ;)
Jiří Mrázek píše:3) Ne, jsme tým lidí
promiň, že jsem to na vašem webu přehlídnul
Jiří Mrázek píše:6) Opravdu si myslíte, že by například game hry + několik HUbu pči 10000 lidech utáhla jedna 1Gbit/s, todle nemyslíte vážně....
Na fóru si všichni takáme. Já si třeba myslím, že linka by to utáhla, ale ten server ne. Ale já to nevím a proto se ptám. Ptám se proto, protože na webu máš napsaný jen jeden server ...
Jiří Mrázek píše:7) Pokud by jste zašel na strránky, tak tam by jste si mohl přečíst následující: "Jsme tým lidí, kteří tento projekt mají jako velmi oblíbeného koníčka a ne jako výdělečnou činnost, veškeré příjmy jdou na provoz či uprage serverů. Naše priorita je kvalita a ne kvantita. "
To ovšem ještě neznamená, že na to nepotřebujete mít žl nebo jinou právní formu (sdružení, sro apod.).
Jiří Mrázek píše:8) Tudle otázku také myslíte vážně?
Kdybych to nemyslel vážně tak se neptám, vycházím však jen z informací z tvého webu. Možná špatně vidím, ale u popisu serveru tam vidím napsaný jen jeden HDD. Dále mi tam chybí další zajímavé informace, jako použitá základní deska, zdroj apod.
Jiří Mrázek píše:9) Když né já, tak někdo jiný z našeho teamu.
Tak to je fajn. Zajímavé však je, že teď se mi stav vašeho ICQ ukázal jako offline.
Jiří Mrázek píše:10) Todle také myslíte vážně? Pokud napíší neomezený traffic, tak je neomezený klidně i 2TB denně (Ale již vidím jak při 1GB FTP prostoru přenesete 2TB denně na našich slavných DSL linkách)
Tak aby bylo jasno neomezený trafic neexistuje nikde, protože vždycky tu budou nějaké HW limity. Pokud ti přijde na nějaký download server třeba 10000 uživatelů za den a stáhnou si jen jednu Linux distribuci, tak to máš hned 45TB za den. Myslím, že tohle by se vám asi nelíbilo kdyby nějaký váš klient vám takto zatížil server za těch pár korun ...
Je ten trafic neomezený i pro transit?
Jiří Mrázek píše:Poznámka na závěr: Mám si jít stěžovat DD? Že jsi se pustil do autora DDčka, tak neuváženě? :cool: :lol:
Můžeš si jít stěžovat klidně k prezidentovy, ale bude ti to k ničemu :P Na fóru si můžeš stěžovat leda tak mi.
Navíc já se jen ptám, tak nevím proč by ti to mělo vadit. Pokud je váš hosting skutečně kvalitní, tak přece nemůžeš mít se zodpovězením podobných otázek žádný problém.
Poznámka na závěr: nejsi jediný hosting do kterého jsem se tak pustil, takže v tom nehledej žádnou zaujatost
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Jiří Mrázek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 11, 2007 00:04
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiří Mrázek »

Tak jdeme pokracovat v krasojizde :?

1) Ano v tomto mate pravdu 37dní je málo, ale každý jedou začínal.
2) Jo to uvažujeme a ba už i provadíme na FTP účtech, někteří si ndiviuálně zažádali o 12hodinouvou zalohu.
3) Nikdo není neomylní, není se za co omouvat.
6) Serever by to dal, ale lajna ne. Ale to tam mám vypisovat např 5x to samé?
8) A mohu se zeptat který jiný hosting ukáže co méte přesně za server? Jestli ano, tak mi to prosím napište. Zdroj a záklaní deska no KME ci EuroCase tam rozhodne není :-D napr Gigabyte server deskop
9) No to je možné používám QIP a ikdyž jsem online, tak mě někdo vidí off, čím to je to nevím, nejsem děd vševed.
Dame zase poznaku na zaver :-D
Dobrá pujdu tey na lamparnu :-D Jak jsem rikal, mame to jako konicka, takze nepotrebujeme obelhavat lidi atp. Ale na takovéto dopsování opravdu nemám čas. (A prosim omluvte moji cestinu, dneska jsem jiz opravdu utahany)
S pozdravem Jiří Mrázek
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

OK, já už se nebudu na nic ptát, to co mě zajímalo jsem už zjistil. Takže kromě toho, že provozujete neoprávněnou podnikatelskou činnost a "neomezený" trafic je "neomezený" jen do určité výše(stejně jako u 90% jiných hostingů) je vše v pořádku :)
Jestli ten "neomezený" trafic ještě nemáte nějak ošetřený v provozních podmínkách, tak by to bylo dobré nějak ošetřit. Jinak se může stát, že se najde nějaký chytrák, co ho bude využívat skutečně neomezeně a pak budete mít problém.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Odpovědět