Download | Programy

AVG free

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

AVG free

Příspěvek od PCMark »

Hodnocení produktu AVG free 7.5:
Pracanti z Grisoft odvedli v sedmičkové verzi velký kus práce a AVG se pomalu zbavuje nálepky neschopného AV řešení, nicméně stále to ještě není to „pravé ořechové“ a tak doufejme, že v osmé reinkarnaci zvláště u nás oblíbeného produktu již bude i free verze méně okleštěná a bohatší než je nyní.

zdroj a recenze: AVG free

AVG free 7.5 download zde:
AVG free 7.5 download

Co si o AVG free 7.5 myslíte vy? Souhlasíte s tím, že se kvalita produktu postupně zlepšuje, ale stále není tak vysoká jako u nejlepších produktů?

Vylepšenou verzi AVG Anti-Virus Professional 7.5 zakoupíte zde:
Koupit AVG Anti-Virus Professional 7.5 za 508,–Kč
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Runn3r.cze
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 17, 2006 14:21
Bydliště: Mostkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Runn3r.cze »

no posledni dobou hodne ctu, ze se avg docela zlepsilo... ale ja osobne jsem ho nikdy nemel moc rad...
Obrázek
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pockmat »

Osobně používám plnou verzi AVG 7.5 a jsem docela spokojen, akorát mailový sken by mohl méně "otravovat" a lépe se nastavovat. Jinak k AVG Free, nějaký čas jsem ho používal na notebooku a musím říct, že nic tak hroznýho jsem neviděl! Jednou se mně tam dostal vir a AVG Free ho prostě neumělo odstranit či co, tak jsem si musel stáhnout trial Nortona a vše bylo OK. Takže, když AVG, tak jedině plnou verzi! :cool:
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Odpovědět