Download | Programy

Zvukové zařízení neexistuje

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

taxik

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od taxik »

Zdarec normal sem spustil PC a najednou místo zvuku vydává PC takové hlušné tony místo normálního zvuku.
Ovladače mám nainstalované ale píše mi to že zařízení není k dispozici+a přitom sem jen vypl a zapl PC aono se to podělalo.
Anthony Sparrow

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Anthony Sparrow »

Chimere píše:Zdravim,
reseni je jednoduche, za toto muzou vetsinou viry nebo neadekvatni Antivirove programy co si nedelaji hlavu s tim co zakazou ( pripadne uzivatel ) typu F-secure nebo antivir od O2. Cili tyto programy globalne zakazou zvuk respektivne sluzbu zvuku ve windows.

Jdete do Start / Spustit, napiste: services.msc

Najdete Windows audio / Zvuk systemu windows
Kliknete pravym tlacitkem, dejte vlastnosti a zvolte spusteni sluzby automaticky.
Pote kliknete opet pravym a dejte spustit a voala uz to hraje....
Pěkné, ale co mi řekneš na to, že mi služba nejde pak spustit?
zajda.p

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od zajda.p »

Ahoj neje de mi zvuk ale kdyz mam sluchatka zapnuty tak jedou nevim proc a kdyz je vypojim tak Zvuky a zvukove zarizeni tak tam vse zasedne nechapu to a všecko mam nainstalovany !!! poradi nekdo a zvukovku mam SiS 7012 poradi nekdo dekuji?!
Návštěvník

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Návštěvník »

Píše mi to zvukové zařizení nefunguje a kdyz du k tomu zvuková zařízení windows tak mi to píše že je spuštěno a mám tam automaticky.. včera mi to ještě šlo..
dzasudo

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od dzasudo »

Dobry den chcem sa opytat preco ked zapojim subwoofer do PC tak me nechce hrat.Kupil som ho od kamarata a tomu to ide subik by mal byt v poriadku.dik
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Pockmat »

to dzasudo: pokud máš subwoofer, tak máš 2.1 repro. Ze subwooferu většinou vede kabel k připojení ke zvukovce v PC a ze subwooferu vedou dále kabely pro připojení ostatních repro. Většinou u repráků k PC je tomu tak, že ve skříní, kde je umístěn i woofer je i samotný zesilovač. Pokud tomu tak nemáš, taks koupil něco, co ti nebude hrát nebo spíš nekompletní sadu.
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
lucifaaarek

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od lucifaaarek »

ahoj mam ten samý problém a ty rady sem vyzkoušel a vůbec to nejde hlásí to chyba 1054dík za pomoc:)přdemxD
hari

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od hari »

dobry den jak mam udelat zvuk na pc mi nejde zvukovi zařizeni tak mi poradte ok dekuji moc opdepište mi
hari

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od hari »

tak pište mi ok lidi haloooo
robin912@seznam.cz

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od robin912@seznam.cz »

nejdete sakra pomořtemi :lool: prosim
Nikol

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od Nikol »

Chimere píše:
Zdravim,
reseni je jednoduche, za toto muzou vetsinou viry nebo neadekvatni Antivirove programy co si nedelaji hlavu s tim co zakazou ( pripadne uzivatel ) typu F-secure nebo antivir od O2. Cili tyto programy globalne zakazou zvuk respektivne sluzbu zvuku ve windows.

Jdete do Start / Spustit, napiste: services.msc

Najdete Windows audio / Zvuk systemu windows
Kliknete pravym tlacitkem, dejte vlastnosti a zvolte spusteni sluzby automaticky.
Pote kliknete opet pravym a dejte spustit a voala uz to hraje....

A co když tam nemam Windows audio???
tommas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 28, 2011 11:58

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od tommas »

zvuk nejde. pise mi to kód 10. u ikonky reproduktoru je zluty vykricnik. uz jsem nainstaloval i realtek a ten to ma taky. co to je?
stara54

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od stara54 »

a můžu se zeptat kde se to dá zjistit jakej typ zvukový karty mam ?
anonym

Re: Zvukové zařízení neexistuje

Příspěvek od anonym »

tohle vše mám správně ale i tak mi to pise ze zařízení neexistuje
Odpovědět