Download | Programy

Virtuální Síť...

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hammy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte črc 17, 2007 18:35

Virtuální Síť...

Příspěvek od Hammy »

Mám operační systém WindowsXP
V něm je nainstalován virtuální operační systém Windows Vista Ultimate 64
Virtuální systém je zprovozněn pomocí VMware Workstation 6
A nedaří se mi zprovoznit Internet ve V.O.Systému (Vista)

V XP to mám takto:
Na Internet se připojuji pomocí DialUP modemu… 2xGgabit LAN, které jsou v Network Bridge (IP adresa: 192.168.0.1)… v obou síťovkách jsou Počítače, které se připojují pomoci mého Počítače (čiže DialUP modem sdílí Internet s Network Bridge).
Prvně sem chtěl vytvořit virtuální síťovku a jednoduše ji přidat do NB, ale to vůbec nešlo.
Tak sem aspoň vyzkoušel přímo sdílet Internet (DialUP) s virtuální síťovkou, ale ve Vistě stejně nešlo nic, krom sdílených Složek, které sem nastavil (v VMware).

Uvítal bych rád nějaký kompletní návod na můj současný systém (stav) s virtuálním systémem (Visty). Zároveň bych chtěl testovat Linux, ale bez Internetu by mi byl úplně na nic. Takže ještě poprosím o návod pro virtuální Linux na XP-čku (pokud nebude stačit jenom nastavení v XP-čku).

Prosím! Někdo! Pomozte!!!
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

Je dobré na dobu pokusů vypnout všechny firewally. Na klient PC včetně virtuálních nechat příjem adresy DHCP.
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Uživatelský avatar
Hammy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte črc 17, 2007 18:35

heh...

Příspěvek od Hammy »

nj Firewall... Ha Ha… že mě to nenapadlo dřív! :-D jinač dík za Info :)
Odpovědět