Download | Programy

Prohlížeč mi restartuje PC

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

Hacker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 01, 2007 20:35

Prohlížeč mi restartuje PC

Příspěvek od Hacker »

Zdravim, mam problém: prohlížeč (Firefox i IE) mi samovolně restartuje PC. PC se restartuje vždycky, když otevřu nějaký stránky, ale ty stránky se mění, tzn. že jednou se mi to restartovalo při otevření seznam.cz, ale pak už nikdy atd... Zkusil sem snad už uplně všechno, co se dalo udělat: projel sem počítač antivirem, antispamem, vyčistil registry a počítač se pořád restartuje, nevíte někdo, jak to spravit? Díky
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Otestuj si pamet memtestem. Stahni si bud iso a vypal na cd, pak to cd nabootuj a test se sam spusti, nech to pak par hodin bezet. Nebo verzi pro disketu.

iso na cd - http://www.memtest.org/download/1.70/me ... 70.iso.zip
verze na disketu - http://www.memtest.org/download/1.70/me ... floppy.zip

netaktoval jsi, nemas spatne nastavene pameti? Predchazela problemum nejaka zmena v hardwaru nebo softwaru?
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
Uživatelský avatar
panther7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte čer 26, 2007 15:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od panther7 »

Zdravíčko, já mám taky problém s IE, ale nechce mi zakládat nový topic, tak to píši sem. Mám Windows Vista z ničeho nic mi přestal fungovat IE, když ho chci spustit, tak mi naběhne hláška "Program Internet Explorer přestal pracovat" a mám navýběr tradičně ze tří ožností, Ukončit program, Ladit program a Vyhledat řešení, nevíte někdo jak jej spravit?
Intel Core2Duo E6420 2,13@3,2GHz | Sapphire ATi Radeon HD2900XT 512MB 822/1800MHz | Gigabyte P35C-DS3R rev 1.1 | Geil 4x1GB DDR2 800@960MHz Ultra CL4 | Western Digital WD3200AAKS | Enermax Liberty 500W | LG GSA-H30N | LG L1970HR-BF | CoolerMaster Elite 330 | A4Tech XL-750BF | C-Tech 9848LU-B-CZ
Hacker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 01, 2007 20:35

Příspěvek od Hacker »

renox píše:Otestuj si pamet memtestem. Stahni si bud iso a vypal na cd, pak to cd nabootuj a test se sam spusti, nech to pak par hodin bezet. Nebo verzi pro disketu.

iso na cd - http://www.memtest.org/download/1.70/me ... 70.iso.zip
verze na disketu - http://www.memtest.org/download/1.70/me ... floppy.zip

netaktoval jsi, nemas spatne nastavene pameti? Predchazela problemum nejaka zmena v hardwaru nebo softwaru?
jo, taktoval sem...kdyžtak vyzkoušim ty takty vrátit na původní hodnotu...taky mi napadlo, že by to mohlo bejt tim, ale přišlo mi zvláštní, že se mi počítač restartuje jen při prohlížení stránek (to mi moc hardwarově náročný nepřijde), zatimco hraní náročnejch her, nebo dělání čehokoliv jinýho mi s počítačem nedělá...
Hacker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 01, 2007 20:35

Příspěvek od Hacker »

tak sem si stáhl memtest (ze stahuj.cz) a našlo mi to tam chyby, můžete mi někdo poradit, co mam dělat?
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Pokud jsou pameti na zakladnich taktech a normalnim casovania memtest hlasi chyby, pravdepodobne je pametovy modul vadny. Mas-li dva, zkus jeden vyndat a otestovat je zvlast.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
Hacker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 01, 2007 20:35

Příspěvek od Hacker »

tak omyl, paměti sou v pořádku, projel sem je tim memtestem co se nabootuje bez systému a po hodině a půl a třech sadách testů (který se opakujou po 10) mi to nenašlo žádnou chybu, to samý sem zkusil s přetaktovanejma a taky bech chyby, tak sem přeinstaloval systém a ani ten memstest co jede pod systémem nenašel nic (ten předtim házel ty chyby), ale pořád se to restartuje, takže si myslim, že to bude nějakym softem, co mam nainstalovanej...no zejtra zkusim kompletní formát HDD a ještě jednou nainstaluju systém a pak budu zkoušet, co by to mohlo dělat, ale díky za radu, aspoň vim, že paměti sou v pořádku...zbytek kompu nejspíš taky, poněvadž sem zkoušel zátěžovej test everestu a jel sem ho cca 2,5 hodiny a počítač to dával bez problémů, takže ta chyba bude nejspíš softwarová...to je dobře, protože muset něco reklamovat by se mi moc nechtělo :)
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

to jsem vubec nevedel, ze existuje memtest pro windows... kazdopadne takove testery nereknou, co je spatne. Takze pokud ti ten klasicky (ten co se nabootuje) nic nenasel, veril bych mu rozhodne vic. Dalsi polozkou na seznamu podezrelych bych videl zdroj. Software to muze byt take, ale hur se hleda. Zkus si pustit prohlizec udalosti, mozna windows stihnou pred resetem udelat log. Takze start - spustit - eventvwr (enter) a prohledni si system, co je tam za chyby, to te mozna navede.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
Hacker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 01, 2007 20:35

Příspěvek od Hacker »

Mylim, že už je to v pořádku, nainstaloval sem Visty a pro ty jsou uplně jiný ovladače pro všechen hardware a teď mi to funguje bez problémů, takže to bylo nejspíš fakt nějakejma ovladačema, každopádně díky za rady ;)
panther10

Re:

Příspěvek od panther10 »

nazdar, mám naprosto stejný problém jako panther7. Jak se to dá vyřešit?

panther7 píše:Zdravíčko, já mám taky problém s IE, ale nechce mi zakládat nový topic, tak to píši sem. Mám Windows Vista z ničeho nic mi přestal fungovat IE, když ho chci spustit, tak mi naběhne hláška "Program Internet Explorer přestal pracovat" a mám navýběr tradičně ze tří ožností, Ukončit program, Ladit program a Vyhledat řešení, nevíte někdo jak jej spravit?
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od NSBM »

panther10 píše:nazdar, mám naprosto stejný problém jako panther7. Jak se to dá vyřešit?

panther7 píše:Zdravíčko, já mám taky problém s IE, ale nechce mi zakládat nový topic, tak to píši sem. Mám Windows Vista z ničeho nic mi přestal fungovat IE, když ho chci spustit, tak mi naběhne hláška "Program Internet Explorer přestal pracovat" a mám navýběr tradičně ze tří ožností, Ukončit program, Ladit program a Vyhledat řešení, nevíte někdo jak jej spravit?
pouzivej jiny (bezpecnejsi a lepsi) prohlizec.... Firefox, Opera, GoogleChrome,...
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět