Download | Programy

speed fan: hodnota AUX

Procesory AMD, Intel, VIA a další, přetaktování a řešení jejich problémů

Moderátoři: PCMark, Awast, Moderátoři

imagemg
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned pro 24, 2006 22:58

speed fan: hodnota AUX

Příspěvek od imagemg »

Muzete mi prosim poradit, co znamena ve Speed Fanu hodnota AUX? Koupil jsem novy chladic na procesor P4, co jste mi tady na foru poradili, teplota klesla o 10C na 40C bez zateze, ale hodnota AUX ukazuje nepretrzite 125C.
Co je to za teplotu? Neni nekde vadne cidlo? Neslo by toto cidlo nejakym zpusobem zakazat/vypnout? Diky moc za rady...
Uživatelský avatar
SptF^
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: sob úno 24, 2007 07:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SptF^ »

to prehlizej, je to blbost, pokud by nejaka soucastka mela v PC 125 stupnu, myslim ze bys tento clanek nenapsal;ú. Tak se tim netrap
Sestava: AMD Athlon64 X2 4200+ @5000+ , A-Data DIMM 2048MB DDR II 800MHz Extreme Edition, Sapphire ATI Radeon X1950XT 256mb+AC S1, Seasonic S12 430W, Gigabyte M55S-S3, Seagate Barracuda 160GB
Firefox

Re: speed fan: hodnota AUX

Příspěvek od Firefox »

imagemg píše:Muzete mi prosim poradit, co znamena ve Speed Fanu hodnota AUX? Koupil jsem novy chladic na procesor P4, co jste mi tady na foru poradili, teplota klesla o 10C na 40C bez zateze, ale hodnota AUX ukazuje nepretrzite 125C.
Co je to za teplotu? Neni nekde vadne cidlo? Neslo by toto cidlo nejakym zpusobem zakazat/vypnout? Diky moc za rady...
AUX je vystup- jde o vystupni teplotu z CPU- takze o jadro. Ale nejde o stupne celsia ale farenheita. Takze je to okolo 45 stupnu celsia. Ale speedfan by to mel umet prepnout na celsia.
noviluk

Re: speed fan: hodnota AUX

Příspěvek od noviluk »

chces tim rict ze klasicka teplota CPU je teplota na povrchu a AUX je teplota uvnitr? me teda speedfan ukazuje vetsinou rozdil mezi CPU a AUX 10°C takze cpu 37 aux 48 ale neni to staly, jen cca kolem toho to beha
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: speed fan: hodnota AUX

Příspěvek od Anonymous2 »

mě to pise taky 125 stupnu ..ale rekl bych ze to tam pise jen maximum protoze třeba tohle cidlo v pocitaci vubec nemam takze to vypisuje chybu jakoby....
Odpovědět