Download | Programy

LCD TN+ nebo PVA?

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

kapr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte srp 29, 2006 18:44

LCD TN+ nebo PVA?

Příspěvek od kapr »

Zdravím.
Uvažuju do listopadu o koupi LCD.Využíval bych ho -60%hry,30%film,10%práce či internet apod.

Původně jsem měl vyhlídnutej LG L1970HR-BF s udávanou odezvou 2ms a verdiktem SHW-skvelej na hry.
Pak jsem, ale na SHW viděl test na SAMSUNG 970p a jsem na vážkách.Má udávanou odezvu 6ms a verdikt- dobrej na hry, skvelej na film.
Je mezi nima nějakej ten litr rozdíl v ceně, a tak se chci zeptat zda jestli s jedním či druhým LCD,nebo s tecnologii PVA máte zkušenosti.
Chtěl jsem to omrknout v nějakým shopu, ale tam mají jen starý shity a do Brna se mě zatím nechce.
Jde mě o vaše zkušenosti,ale i třeba jen onázor, kterej byste si vybrali vy :mrgreen:
qwertown
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon srp 28, 2006 23:19

Re: LCD TN+ nebo PVA?

Příspěvek od qwertown »

kapr píše:Zdravím.
Uvažuju do listopadu o koupi LCD.Využíval bych ho -60%hry,30%film,10%práce či internet apod.

Původně jsem měl vyhlídnutej LG L1970HR-BF s udávanou odezvou 2ms a verdiktem SHW-skvelej na hry.
Pak jsem, ale na SHW viděl test na SAMSUNG 970p a jsem na vážkách.Má udávanou odezvu 6ms a verdikt- dobrej na hry, skvelej na film.
Je mezi nima nějakej ten litr rozdíl v ceně, a tak se chci zeptat zda jestli s jedním či druhým LCD,nebo s tecnologii PVA máte zkušenosti.
Chtěl jsem to omrknout v nějakým shopu, ale tam mají jen starý shity a do Brna se mě zatím nechce.
Jde mě o vaše zkušenosti,ale i třeba jen onázor, kterej byste si vybrali vy :mrgreen:
---
zaleží asi nejvíc na financích...
pokud dáš 2k navíc tak ber SAMSUNG 970p, ja osobně budu nucenej vzit
LG L1970HR-BF a i i tak je to pro me az moc, test na hardware je dobrý, osobně mě zaujala stařičká HPL1955
Otázkou je pokud dáš 11 000,- za LCD zda už není lepší koupit třebaViewSonic VX2025wm - LCD 20" :roll:
CPU : Intel C2D 6300 1,8GHz@2.8Ghz|Arctic Cooling Freezer 7 Pro | MB : GIGABYTE DS4 P965 rev. 3.3 | RAM : 2x1024 DDR2 A-data 800MHz | HDD : WD 250GB SATA 2 16MB | GK : Asus 1950pro 256MB | PSU : Enermax L. 400W | CASE : Coolermaster Centurion 532| Monitor HP LP 1965
Odpovědět