Download | Programy

Hledám kvalitní myš

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Hledám kvalitní myš

Příspěvek od Hunter_CZ »

Čus chtěl bych si koupit novou myš a do jejího nákupu investovat řekněme tak max 700 Kč v ideálním poměru cena/výkon a chtěl bych se zeptat jestli by nebyla dobrá např tady tato : A4Tech X750BF tady je odkaz na czc http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=43404 zatím se mě zdá jako nejlepší volba.Byla by hlavně na hraní her.Chtěl bych se zeptat jestli existuje teda nějaká lepší myš za tyto peníze?Jinak moc díky za odpovědi nebo ohledně myši :)
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Kvalitní myš dělá kvalitní podložka... takže tu máš jakou??
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

podložka

Příspěvek od Hunter_CZ »

Teď jsem si nedávno koupil Steelpad QCK což si mslím že je dostačující :-)
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Jo ty jsou dobré...

Ten A4Tech není špatný, DDworld recenze
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

myš

Příspěvek od Hunter_CZ »

ještě jsem uvažoval jestli radši nejít např. do logitechu mx518, ale tím si nejsem jistý. Jak se píše v recenzi tak jediná špatná věc na myši je podsvícení kolečka, což si myslím že by mě vadit nemuselo a potom tenký káblík no to se uvidí :) softwarově myš nastavovat nepotřebuju to mě zas tak nezajímá. Nebylo by lepší jít do té mx518?
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Jenom takova poznamka, mama ma nejaky levny A4tech (2 nebo 3 stovky), kolecko vypada vizualne stejne jako recenzovane A4Tech X750F a problem u ni je (mama si na to asi zvykla, nic nerikala), ze to kolecko ma na muj vkus trochu tuhy pohyb a kdyz s ni obcas neco delam, tak mi po kolecku klouze prst. Ale tu recenzovanou neznam.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Tak MX518 je už ale drobet dražší než Tvůj limit, ne??

Já měl A4Tech X718 a byl jsem po dobu užívání spokojen, jenom se po čase stala myš pomalejší než jsem byl já, takže byla třeba výměna...
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

a4tech

Příspěvek od Hunter_CZ »

Já osobně bych šel radši do toho a4tech než do logitechu (to hlavně kvůli ceně). Ale na czechcomputer o ní píšou samé dobré věci, ale přece jenom to je stránka obchodu tak si tam moc lidí stěžovat nebude :)
Alpha007
Čestný člen
Příspěvky: 104
Registrován: pát led 06, 2006 20:42
Bydliště: The Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alpha007 »

Já doporučuji tuto: A4Tech X750F
Je fakt prvotřídní, mám ji již déle a funguje nádherně. Přesná, neskáče, vysoké rozlišení a hlavně skvělá cena. Více informací jsem napsal sem: http://alphablog.wz.cz/hardware/a4tech-x750f/
Uživatelský avatar
Eleenthil
Nováček
Nováček
Příspěvky: 77
Registrován: pát čer 01, 2007 16:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eleenthil »

mno kdyz to mas na hry neuvazoval bys o nejake razzorce ? podle me na hry je to luxusni odvetev mysi...
Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter_CZ »

Právě že vůbec ne moc se mě to nechce hledat. To by totiž bylo pořád dražší ma dražší a tak pořád dokola :D . Jestli znáš nějakou cenově dostupnou tak dej rozhodně vědět .Díkec
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

špatná ani není sharkoon laser mouse... jen se špatně shání... stojí asi 700, takže by jsi se cenově vešel
Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter_CZ »

Teď zrovna tu A4tech na czc nemají tak zase zase začínaám uvažovat o nějaké alternativě. Fakt nějaký velký prachy se mě do toho moc dávat nechcou. A už mě ta moje stará myš začíná vadit čím dál víc ... Neznáte ještě nějakou dobrou myš kterou bych nemusel kupovt přes nějaký špatný internetový obchod. Už se mi to jednou nevyplatilo tak aby se to nestalo znovu. :)
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Myš

Příspěvek od Hunter_CZ »

Mslíte že na to bude stačit ta podložka steelpad QCK a nebudou k tomu potřeba koupit nějaké teflony??? Jelikož je ta podložka látková tak mě to se starou myší dělá pěkný bordel ... :D .Ale tahle myš je fakt suprová doufám že jim dojde ...
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

mám stejnou podložku a myš Razer DeathAdder a super kombinace. Myslím že ani s myší od Sharkoon na ni problém nebude
Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

steelgear padsurfer

Příspěvek od Hunter_CZ »

No už sem se lekl, a mám si tda k tomu koupit nějaké ty padsurfery nebo vůbec ne a stčí t originální?
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

padsurfers jsou určitě vhodný doplněk... pokud máte pár korun navíc, kupte i je...
Uživatelský avatar
Hunter_CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon říj 15, 2007 16:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter_CZ »

Právě je mám nalepený na staré myši a s tou látkovou podložkou se nadchlipují a je to horší než bez nich tak nevím jestli je to tou myší nebo podložkou ... (teď mám namysli tyto padsurfery http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=26659 ) Jestli by na tuto myš pasovali jiné to sem nikde nenašel :(
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

já osobně je nepoužívám, takže nevím... záleží na osobních preferencích, ale pokud vám dělají takové problémy,tak zatím s nákupem počkejte
Odpovědět