Download | Programy

Couldnt locate decompressor for format DX50

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

WAAWE
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 23, 2007 19:41
Kontaktovat uživatele:

Couldnt locate decompressor for format DX50

Příspěvek od WAAWE »

Ahoj, dostal jsem od kamaráda koncert oblíbené kapely ve formátu *.avi, kde jsou jednotlivé písně rozděleny. Byl mi doporučen program VirtualDub na opětovné sloučení avi souborů, nicméně během otevírání souborů se mi vždy objeví upozornění Couldnt locate decompressor for format DX50 Je možné tento problém nějak odstranit? Jestli jsem to správně pochopil, jedná se o nějaký kodek. Je možné ho někde na www sehnat? Dík za váš čas. Waawe
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
WAAWE
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 23, 2007 19:41
Kontaktovat uživatele:

Praskání mezi spojenými avi soubory

Příspěvek od WAAWE »

Ahoj, díky za odpověď, už spokojeně spojuji avi dohromady. Narazil jsem na novou překážku, nicméně, i když malou. VirtualDub neznám, třeba půjde snadno odstranit. Spojuji dohromady avička z jednohu koncertu, po jejich spojení je spoj obrazu bezchybný, ale v audio stopě se ozve znatelné "prasknutí", které odhaluje, kde byly soubory dříve odděleny. Je nějak možné identifikovat přesně dané místo a vadu odstranit? Nebo je to okamžik, kdyby laik měl rezignovat a s oním lupáním se smířit. Díky za váš čas a pomoc.
Odpovědět