Download | Programy

PROSÍM O OVLADAČ LOGITECH KEYBOARD CORDLESS INTERNET PRO

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

pietrusJ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 11, 2007 19:05
Bydliště: havířov
Kontaktovat uživatele:

PROSÍM O OVLADAČ LOGITECH KEYBOARD CORDLESS INTERNET PRO

Příspěvek od pietrusJ »

PROSÍM Ztratil jsem krabici při stěhování z PRAHY po mé těžké autonehodě když jsem skončil na invalidním vozíku potřebuji ovladače od setu keyboard a mouse od LOGITECH kde byla adresa a stáhnutí ovladače a funguje mi jen myš ale klávesnice nejde klávesnice je CORDLESS INTERNET PRO MODEL:Y-RK56A
MOC DĚKUJI PŘEDEM ZA POMOC
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
pietrusJ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 11, 2007 19:05
Bydliště: havířov
Kontaktovat uživatele:

DĚKUJI

Příspěvek od pietrusJ »

děkuji ale po instalaci mi klávesnice stejně nejde tak nevím čím to je baterky jsou ještě že mám druhý PC jinak bych se na tom vozíku zbláznil :-)) už je to v pohodě už si můžu brát klávesnici na klín a položit na vozík vážně děkuji !moje blbost :? znovu jsem ještě pro jistotu vyměnil baterky tak nevím bď baterky nebo ten oft :D
pietrusJ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 11, 2007 19:05
Bydliště: havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pietrusJ »

už jsem po výměně HDD musel znovu přeinstalovat systém tak opět ten problém a tak jsem byl opět postaven před onen problém s ovladačem takže po stažení tohoto ovladače vše šlape pro lidi jako já !
Rebel44
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 20, 2007 11:02
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Rebel44 »

muzes ji zkusit na jinym PC? pokud by nesla ani jinde tak bych ji reklamoval - mohl by to napriklad byt problem/porucha vysilace na klavesnici.
ASUS P5B-E, Core2Quad Q6600 @3,3Ghz - chladič Thermalright Ultra120 Extreme, HD2900XT, 4x1GB A-DATA 800MHz, 320GB SATA2 Seagate 7200.10, Stacker 831, Enermax Infiniti 720W, 24" LCD AL2423WVista 64bit
Obrázek
Odpovědět