Download | Programy

Diskové jednotky

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

jakubsallieri
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř říj 31, 2007 19:43

Diskové jednotky

Příspěvek od jakubsallieri »

Zdravím, mám takový problém nejspíš s nějakým ovladačem. Mp3 přehrávač, do něj píchnu drát a skrz něj do USB. Klasika. Na starém počítači, win XP, v pohodě, zobrazí se jako nová jednotka, Media Player 10 hned začne automaticky synchronizovat nové zařízení
Ale na novém PC, také win Xp, ale trošku novější verze, zapojím a vyskočí že nalezen nový hardware a průvodce instalací. Chce to nějaký ovladače, který prostě na ten přehrávač nejsou. JAko nová jednotka se nezobrazí, prostě to i ve správci zařízení píše že to potřebuje ovladače. A při tom je to jako normální flashdisk ne?
A taky je nesmysl že by TEN přehrávač chtěl ovladače protože na tamtom PC kde to šlape a na ostatních taky sem nic takovýho neinstaloval.
Někdo říkal že je problém v Media Playeru protože tady mám 11-ku a že prej v 10-ce jsou nějaký ovladače nebo co, což je možný protože na tom CD co bylo u toho přehrávače je MP10, kterej mi ale nejde nainstalovat že prej s touhle verzí windows neni kompatibilní. Taky blbost.
PLs help
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Co je to za prehravac? (tam mp3jka) Mas na tom novem pocitaci nainstalovany service pack? Mozna ti totiz spravne nepracuje cele USB.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
jakubsallieri
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř říj 31, 2007 19:43

Příspěvek od jakubsallieri »

SP2 mám, ta MP3 je Samsung YP-K3J. A to cd co sem k tomu dostal ... tam je akorát media player 10 a ten program, a ani na netu k ní nejsou žádný ovladače
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

http://www.samsung.com/cz/products/mp3p ... _k3jab.asp
tady je jenom nejaky software pro zajisteni kompatibility s Vistou. Ale je tam taky aktualni firmware. Takze bys mohl zkusit to. Zkus jine usb konektory, nekdy se stava, ze v nekterech to ci ono zarizeni nechce pracovat, nejlepe tedy jinou dvojici.

EDIT: tak jinak, ted jsem se nekde docetl, ze standartne ta mp3 NEMA usb mass storage a v takovem pripade potrebuje ovladac (pravdepodobne se na starem pc instaloval s tou aplikaci,k aniz by sis toho byl vedom). Nicmene podporu usb mass storage zajistuje novy firmware, odkazy na ne jsem ti sem dal.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
jakubsallieri
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř říj 31, 2007 19:43

Příspěvek od jakubsallieri »

No tahle mass storage má... A jiný usb konektory sem taky zkoušel... A firmware nepomůže, ten je jen pro ten přehrávač, resp. pro vzhled atd... A nechápu teda proč když sem ten ovladač zkopíroval do tohohle pc tak proč to nejede?
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Co ovladace chipsetu? Jina flaska ti tu funguje?
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
jakubsallieri
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř říj 31, 2007 19:43

Příspěvek od jakubsallieri »

Flashky fungujou ...
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Uz nevim, posledni asi co bych zkusil je odinstalovat radic usb ve spravci zarizeni, po restartu se znovu zdetekuje a nainstaluje, jestli ani to nezabere, tak uz nevim.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
Odpovědět