Download | Programy

Kabelaz x chlazeni case?

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

kein
Nováček
Nováček
Příspěvky: 59
Registrován: úte srp 29, 2006 09:21
Kontaktovat uživatele:

Kabelaz x chlazeni case?

Příspěvek od kein »

Jak to udelat, aby kabliky nebranily spravnemu proudeni vzduchu v case (s tim ze jeden 120 fan je vepredu dole v case a druhy vzadu zhruba v prostred)???

Bral bych odkazy, nejake fotky, popisy, navody nebo cim se to vaze dohromady nebo jsou na to nejake vychytavky??

predem moc diky
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

já používám obyčejné plastové vyvazovačky ;)

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29833
(samozrejme muzou byt obycejny)

trochu si s tim vyhrajes a kabely vyvazes tak aby proudeni vzduchu co nejmene prekazely. Nektere kabely, pokud je ta moznost muzes schovat i pod desku.
kein
Nováček
Nováček
Příspěvky: 59
Registrován: úte srp 29, 2006 09:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kein »

maestro píše:já používám obyčejné plastové vyvazovačky ;)

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29833
(samozrejme muzou byt obycejny)

trochu si s tim vyhrajes a kabely vyvazes tak aby proudeni vzduchu co nejmene prekazely. Nektere kabely, pokud je ta moznost muzes schovat i pod desku.
nechces mi to nahodou vyfotit? ;) ze bych se mrkl jak to cpes pod tu desku?
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Já si to jednou taky pěkně zbindroval (jako Maestro), ale když jsem potřeboval vyndat desku, abych mohl vyměnit větráček na chipsetu, tak jsem nadával jak špaček, a od tý doby to jenom přelepím páskou. Všechny kable dám tak, aby co nejméně lezly do proudění vzduchu a mám klid...kdykoli lezu do bedny a přidávám nebo měním HW tak se tak nerozčiluju...a je to levnější....
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
kein
Nováček
Nováček
Příspěvky: 59
Registrován: úte srp 29, 2006 09:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kein »

Awast píše:Já si to jednou taky pěkně zbindroval (jako Maestro), ale když jsem potřeboval vyndat desku, abych mohl vyměnit větráček na chipsetu, tak jsem nadával jak špaček, a od tý doby to jenom přelepím páskou. Všechny kable dám tak, aby co nejméně lezly do proudění vzduchu a mám klid...kdykoli lezu do bedny a přidávám nebo měním HW tak se tak nerozčiluju...a je to levnější....

ok diky moc za tipy!
Odpovědět