Download | Programy

Přehrávání DVD Filmů v Notebooku

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

kto.pha
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 02, 2007 22:10
Bydliště: Holečkova 55

Přehrávání DVD Filmů v Notebooku

Příspěvek od kto.pha »

mam takový menší problém...když chci ve svém Notebooku (Asus X51 Rseries 1,73Mhz RAM 1,4GB)přehrát DVD film,trhá se snímky asi každé 3 vteřiny a zvuk běží bez problému.(jak z mechaniky tak i z HD)Když ovšem pustím film Divx tak jde vše bez problémů?Nainstalovaný mám přehrávač PowerDVD 7 něco a to taky nepomůže.Kodeky jsou nové pro VIstu a již nevím čím tomu můžu pomoc.Díky za radu......
Uživatelský avatar
vlkodlak99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: pát pro 14, 2007 21:48
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlkodlak99 »

Problém je podle mě né v kodekách ale právě v tom dvd power 7 + výkon procesoru a do toho všeho přisypeme ještě kvalitu komprimace do dvd formátu(to znamená velikost datového toku videa ) …pořádně to promícháme a máme s toho pořádně sekající se film .. už dvd power 6 mě pentium III 1,3GHz @1,49GHz dělalo trochu problém co mohu doporučit nainstaluj si program REALPLAYER 10 a nebudeš mít myslím problém teda aspoň já ho pak neměl ale ten dvd power tam nech …jinak pokud nevíš odkud tak ti ho můžu poslat nebo ho někam hodím na rapidshare nebo tak ..
kto.pha
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 02, 2007 22:10
Bydliště: Holečkova 55

Příspěvek od kto.pha »

vlkodlak99 píše:Problém je podle mě né v kodekách ale právě v tom dvd power 7 + výkon procesoru a do toho všeho přisypeme ještě kvalitu komprimace do dvd formátu(to znamená velikost datového toku videa ) …pořádně to promícháme a máme s toho pořádně sekající se film .. už dvd power 6 mě pentium III 1,3GHz @1,49GHz dělalo trochu problém co mohu doporučit nainstaluj si program REALPLAYER 10 a nebudeš mít myslím problém teda aspoň já ho pak neměl ale ten dvd power tam nech …jinak pokud nevíš odkud tak ti ho můžu poslat nebo ho někam hodím na rapidshare nebo tak ..
Tak jsem tedy stáhl zázračný REALPLAYER 10 a píše mi to že tato aplikace není platná Pro win 32. prosím zkus napsat nějaký odkaz kde je možné stáhnou nějaký přehrávač???
Uživatelský avatar
vlkodlak99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: pát pro 14, 2007 21:48
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlkodlak99 »

o tam máš za systém jestli tam máš xpčka tak ti to jet musí a je to jen blbá verze jestli tam máš něco staršího tak to je problém protože realplayer 10 ti nepojede(nemáš doufám windows VISTA jestli jo tak to bych se ani nedivil že se ti to na tomhle compu seká) pak bych tedy zkusil naintalovat klasiku windows Media player 9 tam už je podpora pro přehrávání dvdček a mělo by to jít lépe nevím jestli uplně v pohodě ale rozhodně lépe než v dvdpower 7 nebo alespoň zkusit nainstalovat nižší verzi dvdpower 6 ale otázkou je co máš za systém ?
Uživatelský avatar
vlkodlak99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: pát pro 14, 2007 21:48
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlkodlak99 »

jinak dvd power 6 stahneš tady http://download.gocyberlink.com/ftpdloa ... _9lang.exe

realpayer mužeš stáhnout odtud http://www.porse.cz/Real_Player.html

ale pokud máš vistu tak nevím jestli ti to pomůže :( vista je žrout výkonu u visty je každá rada drahá
m_a_c_a

Re: Přehrávání DVD Filmů v Notebooku

Příspěvek od m_a_c_a »

určitě má visty... já mám v nich stejný problém, jediné co pomohlo, tak optimalizovat efekty systému pro výkon (Počítač :rigth: Vlastnosti :rigth: Upřesnit nastavení systému :rigth: Upřesnit :rigth: Výkon, nastavení :rigth: Optimalizovat pro výkon). Po této uprávě se mi už DVD filmy v PowerDVD nesekali, doufám že pomůže :)
Odpovědět