Download | Programy

Serious Sam

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Serious Sam

Příspěvek od Sedlo »

Tak se pochlubte, kdo hrál tuhle legendární mega střílečku? Vcelku by mě zajímalo jak jste udělali v SS The second encounter tu místnost kde se propadne most, a je tam skákající podlaha. A vlítnou tam ty sebevražedníci, bejci, kostry a všechno možný okolo. Asi půl dne jsem to zkoušel a pak jsem skončil na nesmrtelnost :cry:. Připoměl jsem tuhle pařbu kámošovi co byl v reprezentaci UT tak snad bude umět pařit, dal si firsta na hard a nadával jak je to težký, že se nedá rozrasit 400 nepřátel naráz :D
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

První díl jsem viděl, ale nehrál. II díl je bomba, jak graficky, tak i herně, je to mela. Tupá střílečka, to mám rád. ;) ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Fly
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 11, 2008 12:42

Re:

Příspěvek od Fly »

Kdysi jsem si tuhle pařbičku jen tak otočil.
Teď jsem si koupil kolekci klasiky, kde je first i secound a znova to jedu.
Řekl jsem si, že si to dám na nejtěžší a že si skusím splnit statistiky (počet zabitých monster a tajné) a hned mám problém ve třetím kole "Tomb of Ramses", kde sice všechny tajné mám najité, ale za boha nemůžu zabít všechna monstra. Vždy mi 2 chybí (skusil jsem si to jen tak pro test dát na nejlehší "tourist" obtížnost a to samé). Nevíte, jestli to náhodou není nějaká chybka hry a nebo nějakej tip, radu, kde by ty dvě blbky mohly být? :?: :idea: :?:
Odpovědět