Download | Programy

Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Weightlifter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 22, 2006 18:50
Kontaktovat uživatele:

Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od Weightlifter »

Mám takový problém, mám ještě jedno PC, které má na desce integrovaný zvukový kodek, ale mám nainstalované ovladače v BIOSU mám audio povolené, ale zvuk nejde, fakt už nevím co s tím dělat, už jsem odinstaloval a nainstaloval znova ovladač, ale zvuk pořád nejde prosím o radu je tam nějaký Realtec ALC
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Tento problem je docela casty... Musis si vyhrat s ovladacem a jeste hotfixama. Konkretne KB888111. Podivej se do "Pridat nebo odebrat programy", tam odinstaluj vsechny zvukove ovladace a aktualizaci systemu KB888111, pak restartuj pocitac. Stahni si nove ovladace a zkus nainstalovat.

http://www.realtek.com.tw/downloads/dow ... wnTypeID=3
Weightlifter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 22, 2006 18:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weightlifter »

Díky vyzkouším to
Weightlifter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 22, 2006 18:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weightlifter »

Našel jsem tam ten Realtec KB888111 ale nejde ho dát vymazat kde ho mám najít?
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Weightlifter píše:Našel jsem tam ten Realtec KB888111 ale nejde ho dát vymazat kde ho mám najít?
Ovladaci panely --> Pridat nebo odebrat programy --> ZAskrtnout volbu "Zobrazit aktualizace" ;)
Weightlifter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 22, 2006 18:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weightlifter »

Jo já vím ale on nejde smazat u něho není položka odstranit
Obrázek
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Zkus toto, jestli pojede. To je klasicka odinstalace aktualizaci...

Start-->Spusit a napis tuto cestu (v pripade potreba zmenit cestu ke slozce windows)

Kód: Vybrat vše

C:\WINDOWS\$NtUninstallKB888111$\spuninst\spuninst.exe
Weightlifter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 22, 2006 18:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weightlifter »

Tak já nevím ale ono už to tam asi není zkoušel jsem to tak jak si to říkal a psalo mi to Obrázek
takže to tam asi už není jen se to drží v tom přidat nebo odebrat programy a když jsem se tam díval v total commanderu do složky windows tak jsem to tam taky nenašel
Ale zase log. soubor tam pořád je
Obrázek
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sedlo »

Zkus projet komp třeba CCleaner třeba to tam ten uninstalak zapoměl.
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Hejnator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 10, 2008 13:09

Příspěvek od Hejnator »

Mám podobný problém, integrovaná karta Realtek. Šla úplně v phodě celý den, ale druhý den jsem si k ní připojil kytaru a program s ovladači minutu na to nahlásil, že jsou odpojeny konektory. A od té doby nejde pls, poraďte. Je to velmi nutné.

EDIT: Nainstaloval jsem nejnovější ovladače na Visty, ale nepomohlo to.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od Anonymous2 »

dobry den,Mám takový malý problém,koupil jsem si repráky 5.1 snazil jsem se je zapojit do pc,poprve mi najel sound manager,že jsem je zapojil do konektoru ke zvukovce,ale repraky nefungovaly.pak jsem si vsiml,ze mam prehozeny kabel v reprakach,tak jsem je odpojil od pc,prehodil kabel a znovu zapojil do pc,,ale sound manager mi uz nenajel.Mam zvukovku REALTEK.Kdyz jsem otevrel sound manager v ovladacich panelech a dal jsem conection sensing tak mi to porad psalo,, sense front failed'',v ovldacich to asi nebude,protoze mam nainstalovane nejnovejsí ovladace ke zvukovce,fakt nevim co s tím,díky za rychlou odpoved.
aleš

Re: Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od aleš »

Ahoj, nemám instalační CD na zvuk, existují nějaké webové stránky na online stahování zvuku? Jestli ano, poslal bys mi je? Děkuji. Aleš
Prosím odpověz mi na můj e-mail: ales.vrba@email.cz
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od zener »

Anonymous: Jakou mas zakladni desku? Pokud to nevis, pouzij na indentifikaci treba Everest Home Edition.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
hvezdicka--13

Re: Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od hvezdicka--13 »

ahoj mam takovi problem ja sem mela rozbity pc a nejde mi zvuk muzez mi poradit kde to mam stahnout
ready

Re: Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od ready »

ahoj koupil sem novy počítač , měl by být v obrazovce zabudovany zvuk ale nejde pls poradí nekdo ??
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od Camazoo »

jakou máš základní desku (popříp. zvukovou kartu) a systém ? musíš nainstalovat ovladače zvuku.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
ready

Re: Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od ready »

ono mi tam asi neřidali kabel na propojeni PC s obrazovkou (ten na signal nebo na zvuk ,melo by tam neco byt??) takze nwm
josef kuna

Re: Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od josef kuna »

nejde zvuk z integrovane desky potrebuji zjistit co je stim vše mam zapojene i ovladače tak nevidim v tomhle broblem tak mi zjistěte co stim mam
Mr.Smart

Re: Nejde zvuk u PC s integrovanou zvukovkou

Příspěvek od Mr.Smart »

Neuměl by mi někdo poradit....
.... Mám nový notebook, pouštím si nějaký film, stopnu to jenom asi tak na 5min, pak zas pouštím a nejde mi zvuk. Skouším i jiné přehrávače a nic nejde, kromě jediného, který slouží k přehravání hudby a to ještě ke všemu na něm musím nastavit že to chci přehrávat přes sluchátka.
Odpovědět