Download | Programy

Nektera DVD nejdou prehrat

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

Klood
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 09, 2008 10:38

Nektera DVD nejdou prehrat

Příspěvek od Klood »

Mam notebook Fujitsu-Siemens s Windows XP Home a nekolik disku DVD, ktere se na nem bez potizi prehravaji. Mam tam na to Windows Media Player, VLC Media Player a PowerDVD. O svatcich jsem si poridil nekolik dalsich disku a s nekterymi mam potize. Jeden se prehrava minutu a pak to vytuhne nebo se to zavre, dalsi dva se nespusti vubec. Z DVD mechaniky se ozyvaji caste presuny cteci hlavy a stridave zrychlovani a zpomalovani otacek. Na jinem pocitaci to hraje dobre. Disky, ktere na tom notebooku driv hraly dobre, na nem dobre hraji i ted. Nevite, v cem je problem?
SUPER
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned črc 29, 2007 12:23

Příspěvek od SUPER »

Určite maš DVD takzvane novinove nebo se pletu,ty maji v sobe ochranu nektere blbnou i stolnich dvd.
Klood
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 09, 2008 10:38

Příspěvek od Klood »

SUPER píše:Určite maš DVD takzvane novinove nebo se pletu,ty maji v sobe ochranu nektere blbnou i stolnich dvd.
Nejdriv jsem to pozoroval u tech novinovych, pak jsem si koupil dva solidne vypadajici disky normalne v krame a s temi si ten notas neporadi vubec.
Uživatelský avatar
vlkodlak99
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: pát pro 14, 2007 21:48
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlkodlak99 »

Ochranu asi mají a jestli je to v tomhle tak nainstaluj program jménem DVD43 to tu ochranu odblokuje pokud chceš můžu ti ho poslat na email … ale je tu jedna věc de o to jestli ti dvd romka načte obsah toho dvd nebo už v tomto bodě má problém pokud problém nastává už tady tak je problém v dvd romce a to je pak těžký někdy pak pomůže nahrát novej firmware ale většinou ani to ne párkrát sem se s tím už setkal (třeba moje LG vypalovačka nechtěla vůbec chroustat CD čka a nepomohla ani voda svěcena

(a u těch filmu s krámu si buď jistej že tu ochranu mají ale zatím sem se nesetkal s tím že by to stolnímu přehrávači (jak psal SUPER )dělalo problém ale klidně muže bejt dnes je vše možné )

jo nebo ho mužeš stáhnout tady
http://www.stahuj.centrum.cz/?g[s]=dvd43
už sem si spoměl odkud sem to tenkrát stahoval
SUPER
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned črc 29, 2007 12:23

Příspěvek od SUPER »

Ješte mužeš skusit KMPlayer ,ma mit vlastni kodeky a da se tam nastavit čeština
stench
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: pát čer 01, 2007 08:56

Příspěvek od stench »

zkus si insatlovat: FFDSHOW-REV122020070529, já měl problémy že mi filmy nešly se zvukem, a tato fičurka mi pomohla, když se podíváš na ten web je tam celkem srozumitelně vysvětlé proč nekteré fily nejdou přehrát: http://www.emag.cz/kodeky-nejsou-potreba-staci-ffdshow/
Klood
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 09, 2008 10:38

Příspěvek od Klood »

Aplikace DVD43 se porad tvari, ze tam zadne DVD nemam, i kdyz ho tam mam. KMPlayer taky u tech problematickych DVD hraje jenom asi minutu a pak se zaskene.
SUPER
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned črc 29, 2007 12:23

Příspěvek od SUPER »

Jak se jmenuje ten film aspon jeden co zlobi. :?
Klood
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 09, 2008 10:38

Příspěvek od Klood »

SUPER píše:Jak se jmenuje ten film aspon jeden co zlobi. :?
Vrchni, prchni.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Nektera DVD nejdou prehrat

Příspěvek od Anonymous2 »

zkus CD Recovery Toolbox free
Odpovědět