Download | Programy

Minitar Wireless AP - da sa zitiť heslo do WEB rozhrania?

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

dexter07
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát pro 08, 2006 22:07

Minitar Wireless AP - da sa zitiť heslo do WEB rozhrania?

Příspěvek od dexter07 »

Zdravím všetkých. Chcel by som sa spýtať, či by sa dalo nejakým spôsobom zistiť heslo do Access pointu, ktoré si pýta pri prihlasovaní cez Web rozhranie? Prípadne nejako obísť. Viem, že meno je admin, ale chýba mi heslo. Keď som si ho pýtal od ISP tak povedal, že aj keď je set v mojom vlastníctve, tak heslo mi nepovie kvôli tomu, aby som nemenil nastavenia - Vadná eDoma. Prosím, ak niekto viete ako sa dostať do APčka bez zresetovania (nechem aby vedeli, že som tam bol), budem Vám veľmi vďačný :prayer:
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

jde to, ale postup neprozradím. ostatně hackingem se zde nezabýváme :!: :evil:
dexter07
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát pro 08, 2006 22:07

Příspěvek od dexter07 »

no nemal som na mysli zrovna hacking, skôr nejaký program alebo odkaz na stránku, kde by sa takým niečím mohli zaoberať. To by úplne stačilo. Ak sa niekomu niečo podarí nájsť, prosím pošlite mi to na mail dexter.lab@inmail.sk Vďaka
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

zkus soom.cz nebo blackhole.sk
dexter07
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát pro 08, 2006 22:07

Příspěvek od dexter07 »

díkes za stránky, prešustroval som ich obe a našiel jeden programček, ktorý teraz skúšam... Neskôr napíšem, že či pomohol...
dexter07
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát pro 08, 2006 22:07

Příspěvek od dexter07 »

No a som tu späť aj s výsledkom, ktorý je....veľkááá NULA :cry: Pustil som Brute Force útok na APčko a nič z toho. Skúsil som všetky variácie slova, ktoré zadával technik a nič. A tie stránky som preliezol opäť, ale už som nenašiel nič, čo by mi pomohlo... Please HELP :!:
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Minitar Wireless AP - da sa zitiť heslo do WEB rozhrania?

Příspěvek od Zdenek »

Musí se sehnat od výrobce nebo prodejce AP program na opravu firmwaru. Tím se resetují tovární nastavení včetně výchozího hesla. Je důležité znát typ zařízení a nastudovat si hlavně IP a masku bootstrapu pro záchranu FW a pak výchozí heslo. Postup vyžaduje přístup k zařízení, jako dálkový hack je to nepoužitelné, čímž je zajištěna čistota řešení.
Zdenek
Odpovědět