Download | Programy

Memtest86+ a jiné

Problematika SDRAM, DDR SDRAM, DDR2 SDRAM, RDRAM, SO DIMM a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Jamal
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 26, 2008 13:00

Memtest86+ a jiné

Příspěvek od Jamal »

Potřeboval bych od někoho poradit, vubec ale vubec se mi nedaří spustit memtest86+. z diskety po nabootovani to na leve straně obrazovky vypiše cely sloupec čísel, ale samotný program vubec nenabehne.Tak jsem zvolil vytvořeni bootovacího CD.Tahnu si jakoukoliv verzi memtestu 86+, rozbalim nejdrive zip, pak i rar, a je tam ädresař BOOT a ve nem dva soubory, když dam v neru vypalit tyto dva soubory jako bootovaci cd, a necham znova pustit pc, neco najede, ale program se tež nespusti.Potřeboval bych nějaký přesny postup co mám dělat, hledal jsem na netu všechno možný i nemožny ale nic.Proste to nenahodím. Pomozte prosím někdo
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Stáhni si MEMTEST86 3.4, musí to být iso soubor, pak stačí ve vypalovacím programu vypálit jako image soubor na CD. Po vypálení budou na CD dva soubory a pujde to na bootovat hned po startu před naběhnutím systému. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Memtest86+ a jiné

Příspěvek od Anonymous2 »

Ono vubec nestaci v Neru zadat vypalit bootCD. Takhle to nefunguje. nero pouziva pro boot sektor DRDos. Musel bys jeste par veci zmenit, aby to jelo. Ale to je jedno, nejjednodussi pro Lamy je stahnout si hotove ISO a proste ho jen vypalit ;-)
Odpovědět