Download | Programy

Skype - volaná strana mě neslyší

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

WAAWE
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 23, 2007 19:41
Kontaktovat uživatele:

Skype - volaná strana mě neslyší

Příspěvek od WAAWE »

Ahoj. Mám wifi připojení 2000/400 a mí rodiče nově 2000/2000. Já jsem nikdy potíže se Skype ani VOIP neměl, mé připojení je spolehlivé. Může mi někdo napovědět, co způsobuje, že když volám rodičům či oni mě, prvních 30 až 60 vteřin mě oni vůbec neslyší a já je perfektně? Po cca minutě již spojení oboustraně funguje, jak má, pokud nespustím - videohovor, to mě zase ztratí. Moji rodiče mají starý počítač s procesorem 800 MHz a Ramkou 640 MB, bez zvukové karty, jen s nějakým čipem. Může být tedy problém v hardware? Používáme Win XP. Ještě bych měl doplnit, že pokud si voláme přes VOIP, komunikace je bezvadná. Díky za případné postřehy.
abbyghail
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř srp 20, 2008 16:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Skype - volaná strana mě neslyší

Příspěvek od abbyghail »

WAAWE píše:Ahoj. Mám wifi připojení 2000/400 a mí rodiče nově 2000/2000. Já jsem nikdy potíže se Skype ani VOIP neměl, mé připojení je spolehlivé. Může mi někdo napovědět, co způsobuje, že když volám rodičům či oni mě, prvních 30 až 60 vteřin mě oni vůbec neslyší a já je perfektně? Po cca minutě již spojení oboustraně funguje, jak má, pokud nespustím - videohovor, to mě zase ztratí. Moji rodiče mají starý počítač s procesorem 800 MHz a Ramkou 640 MB, bez zvukové karty, jen s nějakým čipem. Může být tedy problém v hardware? Používáme Win XP. Ještě bych měl doplnit, že pokud si voláme přes VOIP, komunikace je bezvadná. Díky za případné postřehy.
bez zvukove karty ? :eek:
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skype - volaná strana mě neslyší

Příspěvek od NSBM »

abbyghail píše:
WAAWE píše:Ahoj. Mám wifi připojení 2000/400 a mí rodiče nově 2000/2000. Já jsem nikdy potíže se Skype ani VOIP neměl, mé připojení je spolehlivé. Může mi někdo napovědět, co způsobuje, že když volám rodičům či oni mě, prvních 30 až 60 vteřin mě oni vůbec neslyší a já je perfektně? Po cca minutě již spojení oboustraně funguje, jak má, pokud nespustím - videohovor, to mě zase ztratí. Moji rodiče mají starý počítač s procesorem 800 MHz a Ramkou 640 MB, bez zvukové karty, jen s nějakým čipem. Může být tedy problém v hardware? Používáme Win XP. Ještě bych měl doplnit, že pokud si voláme přes VOIP, komunikace je bezvadná. Díky za případné postřehy.
bez zvukove karty ? :eek:
on myslel asi primo bez "karty" .. ze maji integrovanou ;-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět