Download | Programy

Odstranění Souboru

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Cheaterboy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: pon dub 07, 2008 12:42

Odstranění Souboru

Příspěvek od Cheaterboy »

Při pokusu odstranit soubor mi to vyhodí tuhle chybu:
Obrázek
Stahoval jsem soubor Přes Mozilla Firefox 3 beta 5 (RC1) a když jsem ho dostahoval vytvořilo si to souobr ZIP a pak soubor s neznamou priponou kterej prave nejde odstranit
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Odstranění Souboru

Příspěvek od zener »

Pokud to pise, ze ze zdrojoveho disku nemuze cist, je to vetsinou chyba disku. Kazdopadne na odstraneni "neodstranitelnych" souboru existuji ruzne programy. Osobne mam zkusenost s programem "Unlocker". Funguje bajecne.
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... /unlocker/
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Cheaterboy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: pon dub 07, 2008 12:42

Re: Odstranění Souboru

Příspěvek od Cheaterboy »

Děkuju ti přesně něco takového jsem si představoval ale ještě vyzkouším jestli jde.. *THUMB UP*
EDIT: nefunguje jo a takhle asi sem to vysvětlil blbě stáhnu si přes Firefox zazipovaný program ale nemusí výt zazipovaný třeba exáč kupříkladu stáhnu soubor Any Video Converter 2.5.9.
a vytvoří se:
Any Video Converter 2.5.9.rar
Any Video Converter 2.5.9(2).rar
a oba dva nejdou smazat díval jsem se do firefoxu ale nic...
EDIT2: aháá mě nenapadlo skusit jít přes TC na plochu a přes TC to smazat ty soubry ale beztak koho by to napadlo že?
Návštěvník

Re: Odstranění Souboru

Příspěvek od Návštěvník »

No nevím co s tím ale mě to hází tuto chybu

http://img8.imageshack.us/img8/3896/chy ... smazat.jpg

:?
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranění Souboru

Příspěvek od Sedlo »

A proč odstraňuješ takhle WMP11ku? Buď přes odinstalování a nebo jí tam nech, ničemu neškodí, když se přes ní nic neotvírá.
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Návštěvník

Re: Odstranění Souboru

Příspěvek od Návštěvník »

zener píše:Pokud to pise, ze ze zdrojoveho disku nemuze cist, je to vetsinou chyba disku. Kazdopadne na odstraneni "neodstranitelnych" souboru existuji ruzne programy. Osobne mam zkusenost s programem "Unlocker". Funguje bajecne.
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... /unlocker/
Tak tohle jsem taky potreboval, nemohl jsem se zbavit opery 10.50 a reinstalace taky nesla...
santi

Re: Odstranění Souboru

Příspěvek od santi »

Normálně to jde odstranit pře TC. Stačí jen označit soubory, které ti normálně nejdou smazat, a dát Shift + Delete. TC se o to postará už sám. (osobně používám verzi 7.56).
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Odstranění Souboru

Příspěvek od Pockmat »

Když to nepůjde odstranit a selhaly všechny pokusy, tak bych to zkusil v Nouzovém režimu.
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Odpovědět