Download | Programy

TEAC DV-W58G-A a pomale vypalovanie

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

geimz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 21, 2008 09:48

TEAC DV-W58G-A a pomale vypalovanie

Příspěvek od geimz »

Vlastnim tuto napalovacku a doteraz som s nou bol viac-menej spokojny, palila spolahlivo a nie moc dlho, ale v poslednom case napalovanie trva strane moc dlho-pred chvilou som vypalil 4 GB za skoro hodinu!!!!Normalne mi to asi pred 2 tyzdnami trvalo tak 10-15 min, a posledne asi 4-5 DVD pali takto dlho(vyskusal som nero 6-s vyssimi nemam dobre zkusenosti-aj ashampoo burning studio 7, u obidvoch to trva skoro presne tak isto, + - 1 min). Disk mam preformatovany asi mesiac, antivirak(ESET Smart Security) mam zapnuty skoro vzdy ked som na webe, vazne netusim, cim to je. Inak som si vsimol ze aj comp mi posledne 2-3 dni ide nejak spomalene, ale predsa virus mi antivir nehlasi, aj ked samozrejme, ze ho nemusi zistit. Kukol som sa do spravcu zariadenia tam mam u primarneho kanalu IDE Zarizeni 0 rezim prenosu - DMA(je li k dispozici) ale u aktualniho rezimu prenosu je Nelze pouzit. U zarizeni 1 je rezim prenosu DMA(je li k dispozici) a aktualni rezim prenosu Rezim Ultra DMA 4. U sekundarneho je Zarizeni 0 take iste ako u primarneho, Zarizeni 1 je DMA (je li k dispozici), rezim prenosu Multi-Word DMA 2. Uz som skusal odinstalovat ovladace na primarnom aj sekundarnom kanale, nic nepomohlo, uz sa to neda vydrzat disk napaluje hodinu instalovat sa neda skoro nic vacsie-nad 1 GB to trva nehorazne dlho, winrar mi rozbaluje 1400 MB dat polhodinu.............Reinstall windowsu nechcem, v poslednom case to robim dost casto tentokrat to chcem vyriesit inak......
Odpovědět