Download | Programy

Odstranění uživatelského účtu (správce počítače)

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Odstranění uživatelského účtu (správce počítače)

Příspěvek od Anonymous2 »

Po instalaci je implicitně nastaven jako správce počítače administrator. Po vytvoření nového účtu mi však po již administrator nejde načíst jinak než přes nouzový režim. Jde o to, že veškerý soft, který se zapisuje někam do registrů je pro mně nyní nepřístupnej, protože byl instalovanej do administratora. Jak mám odstranit ten nový účet, když mi to hlásí, že v PC musí zůstat alespoň jeden správce počítače (administrator tam stále je a je taky správce PC). Když ho v Nouzovým režimu coby administrator odstraním po resetu mi PC stejně najede znova do toho novýho, kterej jsem před tím smazal. :-o U Microsoftu mi neporadili ani u HP, od kterýho mám XP Professional v laptopu jako OEM. Už nevím na koho se obrátit, když mi ani výrobce neporadí!!! :(
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Odstranění uživatelského účtu (správce počítače)

Příspěvek od zener »

Start --> Spustit --> control userpasswords2 --> OK.

Objevi se nove okno "Uzivatelske ucty", kde je treba vybrat uzivatele "Administrator". Pokud vybrat nepujde, je treba zaksrtnout volbu "Pred pouzitim pocitace musi...". Az bude vybran uzivatel, je nutne NE-zaskrtnout volbu "Pred pouzitim pocitace musi uzivatele...". Nasledne klik na OK. Mozna bude system pozadovat zmenu hesla. Pokud nechcete zadne heslo, nechte pole nevyplnena a kliknete na OK.

Po uzavreni okna "Uzivatelske ucty" by melo byt vse nastaveno. Nyni staci restartovat pocitac a pri novem startu se pocitac prihlasi pod uctem Administrator.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranění uživatelského účtu (správce počítače)

Příspěvek od NSBM »

cau, nejsem si jistej, ale nestacilo by jen nastavit si prislusna prava?? ;)

TENTO POCITAC -> pravy klik -> Spravovat -> mistni uzivatele a skupiny -> a tam si pridej prislusna prava (2 moznosti: a) Uzivatele - najdi sebe a pridej se do skupiny administrators; b) Skupiny - a zde pridej svuj nick do Administrators)

to by melo stacit ne??
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Odstranění uživatelského účtu (správce počítače)

Příspěvek od Anonymous2 »

Návštěvník píše:Po instalaci je implicitně nastaven jako správce počítače administrator. Po vytvoření nového účtu mi však po již administrator nejde načíst jinak než přes nouzový režim. Jde o to, že veškerý soft, který se zapisuje někam do registrů je pro mně nyní nepřístupnej, protože byl instalovanej do administratora. Jak mám odstranit ten nový účet, když mi to hlásí, že v PC musí zůstat alespoň jeden správce počítače (administrator tam stále je a je taky správce PC). Když ho v Nouzovým režimu coby administrator odstraním po resetu mi PC stejně najede znova do toho novýho, kterej jsem před tím smazal. :-o U Microsoftu mi neporadili ani u HP, od kterýho mám XP Professional v laptopu jako OEM. Už nevím na koho se obrátit, když mi ani výrobce neporadí!!! :(
nice chlape
salsaro

Re: Odstranění uživatelského účtu (správce počítače)

Příspěvek od salsaro »

nemohu prepnout spravce pocitace
2011

Re: Odstranění uživatelského účtu (správce počítače)

Příspěvek od 2011 »

mama mi omilem :-( odstranila spravce PC Administratora a nejde s tim Compem nic delat jen na Net a Metin nejde odstranit pokud neco stahnu nemuzu to nainstelovat :-! ????????????????????????????

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranění uživatelského účtu (správce počítače)

Příspěvek od NSBM »

2011 píše:mama mi omilem :-( odstranila spravce PC Administratora a nejde s tim Compem nic delat jen na Net a Metin nejde odstranit pokud neco stahnu nemuzu to nainstelovat :-! ????????????????????????????

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

http://www.google.cz/search?hl=cs&safe= ... rd&spell=1
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět