Download | Programy

problémy s icq

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

problémy s icq

Příspěvek od Anonymous2 »

Potřebovala bych poradit, i když vím, že mi asi napíšete, a´t se na icq vykašlu :-) nicméně mám raději angl. verze icq a to ICQ 5 Lite nebo 5.1. Ode dneška mi ale můj pc hlásí, že abych mohla pokračovat, musím si nainstalovat new verzi, což je 6, kterou ale nechci, co s tím ?
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: problémy s icq

Příspěvek od zener »

Nevim to jiste, ale tusim, ze nekde v nastaveni bude neco jako "check for updates" nebo "automatically update".
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy s icq

Příspěvek od Jackal »

Já bych to neřešil. Používám QIP a také mi to píše, že se nepříhlásím pokud nenainstaluji novou verzi. QIP, ale žádnou nemá. Podle mě je to zas rozmar ICQ, který brzo skončí. Také teď nemohu na ICQ. ;)

Edit: je to jak jsem psal, problém má už spousta lidí na jiných fórech. Zas to mají rozbitý. :D :D

Edit: ICQ prý blokuje QIPa, ale rusové mají už novou verzi 8070 a ta frčí.
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: problémy s icq

Příspěvek od Anonymous2 »

zener píše:Nevim to jiste, ale tusim, ze nekde v nastaveni bude neco jako "check for updates" nebo "automatically update".
jenze to je ted k nicemu - zapnu icq - prihlasim se - vybehne hlaska, ze musim naistalovat ICQ 6 nebo zavrit icq (5.1)
a ja ICQ 6 fakt nechci....nevi nekdo, jak to obejit? :(
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy s icq

Příspěvek od NSBM »

norso píše:
zener píše:Nevim to jiste, ale tusim, ze nekde v nastaveni bude neco jako "check for updates" nebo "automatically update".
jenze to je ted k nicemu - zapnu icq - prihlasim se - vybehne hlaska, ze musim naistalovat ICQ 6 nebo zavrit icq (5.1)
a ja ICQ 6 fakt nechci....nevi nekdo, jak to obejit? :(
zrus ICQ kdyz ho teda nechces a nainstaluj si neco kvalitnejsiho a i "bezpecnejsiho" .. doporucuji Miranda, Qip, JAJC(z vlastni zkusenosti mohu jen doporucit), Trillian (ten pouzivam ja a jsem velmi spokojen), ...
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: problémy s icq

Příspěvek od Anonymous2 »

NSBM píše:zrus ICQ kdyz ho teda nechces a nainstaluj si neco kvalitnejsiho a i "bezpecnejsiho" .. doporucuji Miranda, Qip, JAJC(z vlastni zkusenosti mohu jen doporucit), Trillian (ten pouzivam ja a jsem velmi spokojen), ...
Ale ja chci ICQ, ale 5.1 a ne hnusnou 6....a nebo neco co vypada jako 5.1 - ja jsem proste na ten skin a funkce v ICQ 5.1 zvykly :D
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: problémy s icq

Příspěvek od Anonymous2 »

Takze predchvili jsem jinde nasel, jak zrusit tu nutnost instalace novy verze:
tady si stahnete patch a uz to po vas nebude chtit instalaci novejsi verze - melo by fungovat ve vsech verzich icq - Odzkouseno na ICQ 5.1 (Build 3000en) to funguje :ups: :ups:
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: problémy s icq

Příspěvek od Pockmat »

Doporučuji si přečíst tento článek: http://www.fiolasoft.cz/blog/nezarazene ... ne-prehani
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: problémy s icq

Příspěvek od Anonymous2 »

Návštěvník píše:Potřebovala bych poradit, i když vím, že mi asi napíšete, a´t se na icq vykašlu :-) nicméně mám raději angl. verze icq a to ICQ 5 Lite nebo 5.1. Ode dneška mi ale můj pc hlásí, že abych mohla pokračovat, musím si nainstalovat new verzi, což je 6, kterou ale nechci, co s tím ?
Je to kvůli sjednocení protokolů, na kterých ICQ běží. S vývojem ICQ bylo použito více protokolů, proto se teď přechází pouze na jeden, aby nebyly problémy, které tě zřejmě odradily od 6ky... Právě tímto by už to mělo být o mnoho lepší, takže jestli ICQ, tak 6ku... nebo ICQ2GO
Domč@

Re: problémy s icq

Příspěvek od Domč@ »

Mám taky jeden problém od jedný chvíle mi přestaly fungovat zvuky v icq a dělá takový divný zvuky.Vždy když se načítá nebo když mi někdo pošle zprávu tak to udělá ty divný zvuky.Stalo se mi to i v power pointu, který mi přehraje kousek toho zvuku a pak se nahlásí nějaká chyba. Nevím co s tím.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy s icq

Příspěvek od NSBM »

Domč@ píše:Mám taky jeden problém od jedný chvíle mi přestaly fungovat zvuky v icq a dělá takový divný zvuky.Vždy když se načítá nebo když mi někdo pošle zprávu tak to udělá ty divný zvuky.Stalo se mi to i v power pointu, který mi přehraje kousek toho zvuku a pak se nahlásí nějaká chyba. Nevím co s tím.

ostatni zvuky v PC jdou dobre?
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět