Download | Programy

seknutí

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

seknutí

Příspěvek od Anonymous2 »

Prosím Vás,hledal jsem tady na fóru podobnou závadu,ale nenašel jsem,protože těm různým termínům nerozumím.Po instalaci -3,0 se mi začala na některých stránkách objevovat hláška V aplikaci firefox,exe došlo k problému,omlouváme se -zavřít..ohlásit.Při ohlášení,se mi v zadaném jazyce objeví,že nemám poslední verzi/ta,ale je!!/a hláška,že nebylo nalezeno...nějaká adresa..a dejte start a hledat...Problém je ,že toto není vždy stejné,někdy stránky otevřu někdy ne!!Začalo to až instalací poslední 3,0!! Stáíhl jsem si prohlížeč Opera a Internet.... a vše OK.Na Mozillu jsem ale zvyklý děkuji
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: seknutí

Příspěvek od NSBM »

Toto se stava i memu kamaradovi (kolegovi) v praci.. stahl si ted novou FF 3 a porad pada.. zkus si stahnout starsi verzi a pockat na nejake updaty (podle me tam jsou nejake bugy, ktere jeste nemaji vychytane) ;-)

vic Ti ja osobne nemuzu poradit.. ja pouzivam Operu a jsem s ni nadmiru spokojen :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: seknutí

Příspěvek od Anonymous2 »

Vrátil jsem se na 20014-teď je aktualizuce na 20016 a už to dělá stále.Smůla je že před instalací 3,0 mi to nedělalo a nevím co jsem měl za verzi do prd--
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: seknutí

Příspěvek od Jackal »

Co zkusit protáhnout počítač antivirem a programem na malware. Odinstalovat, pročistit registry atd .... a znovu nainstalovat a dej verzi 3, je super. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: seknutí

Příspěvek od NSBM »

tu starou verzi si muzes vygooglovat :-) ale zase Ti budu opet doporucovat Operu :-) (ale chapu ze FF-aci jsou FF-aci)

hehe :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět