Download | Programy

USB - problemy s FAT tabulkov

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Megi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 17, 2007 12:44
Bydliště: Slovensko, Bratislava

USB - problemy s FAT tabulkov

Příspěvek od Megi »

Nevie mi niekto poradit, co mam urobit s USB klucom, na ktorom mi padla FAT tabulka? Ide o znacku "SanDisk Cruzer Micro".

Niekto mi tvrdil, ze je to uz zrele iba na preformatovanie ;) , ale pocula som uz aj to, ze by som to nemala robit, lebo sa uplne pokazi a bude nepouzitelny. :stop:

Za pomoc dakujem.
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: USB - problemy s FAT tabulkov

Příspěvek od zener »

Pokud Ti nejde o data, ktera na flash disku jsou, formatovani by to melo spravit. Pokud ovsem o data stojis, bude to problemove a v takovem pripade bych radsi nechal obnovu dat na nejakej odborne firme.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Uživatelský avatar
Megi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 17, 2007 12:44
Bydliště: Slovensko, Bratislava

Re: USB - problemy s FAT tabulkov

Příspěvek od Megi »

Nuz, bola by som rada keby sa zachranili, ale ten kluc mi nejde asi rok, bo som s nim nevedela, co robit...takze z casoveho hladiska mi uz tie data az tak nechybaju (aj tak mam uz strednu skolu za sebou)...ale brat ma pri tom formatovani strasil, ze mi to napadol nejaky virus a ze preto by to nebolo vraj vhodne formatovat...ale pohnut s tym tiez nepohol...
...no ked tie firmy okolo mna nevedia pohnut ani s mojim pocitacom, uz ho mam mesiac v oprave, raz v jednej a teraz v druhej, tak pochybujem, ze by mi pomohly...ale za pokus to stoji...
---teda dik za radu---
Odpovědět