Download | Programy

nejde nainstalovat win vista

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

tomoas

nejde nainstalovat win vista

Příspěvek od tomoas »

čaute,,
Koupil jsem novej kompl i s originálníma vistama.
Ale při nabootování z DVD-ROM my naběhne začínající obrázek..takovej ten zelenej pak dlouho trvá než se spustí kolonka nainstalovat.(ˇˇslo to jen poprvé a teďka to tam už ani nenajede).
když jsem dal nainstalovat..a před tím sem dal čstina,... tak to psalo prosím čekejte.. asi po 5 minutách my to napsal tabulku.. nainstalovat ovladač DVD....
To jjsem nepochopil co to chce.. :(
a nevim co ted....
moje sestava
core 2 duo 3,00GHz
nVidia 8800GT
Geil DDR2 1*2GB 800Mhz
Segate barracuda 500GB
DVD LG SATA
GeorgeS
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned srp 03, 2008 21:10

Re: nejde nainstalovat win vista

Příspěvek od GeorgeS »

Zdravím kolego, dneska jsem instaloval vistu na notebook, už si to teda moc nepamatuju, ale stalo se mi tam něco podobného... tak jsem tam jednoduše hodil disk s ovladači k počítači a zkoušel se pohrabat v nich, ovšem nic z toho nebylo, nakonec byl problém v tom, že vista chtěla nejdřív naformátovat disk, než se na něj nainstaluje, není to v tom? Je tam na to naformátování jednoduché tlačítko někde při instalaci.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: nejde nainstalovat win vista

Příspěvek od Anonymous2 »

ahoj vespolek! mám podobný problém, nejdou mi nainstalovati Widle (Win Vista Home Premium) ze zálohy na dvou DVD, nebotˇ jsem zformátoval na notebooku Acer Aspire obě hard diskové jednotky C: (125GB) a D: (125GB) při instalaci Linuxu - Mandriva, jenž je mnohem rychlejší nežli Vista které i přes rozšíření operační paměti notebooku na 3GB byly v porovnání s Linuxem stále mnohem pomalejší a zabírají i více kapacity na disku. Ale tedˇ mám problém se znovuinstalací Widlí, nebotˇ notebook je v záruce a při případné záruční opravě by byl problém že jsem vymazal původní operační systém Windows jež každý výrobce, cpe do většiny pičítačů.
Podám zprávu o víkendu, jak jsem se znovuinstalací Vist pokročil.
V každém případě to chce nejprve zformátovati HDD a pak nainstalovati Widle a poté Linuxovou aplikaci.
kontakt: petrjarkovsky@email.cz
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde nainstalovat win vista

Příspěvek od Zdenek »

Anonymous píše:čaute,,
Koupil jsem novej kompl i s originálníma vistama.
Ale při nabootování z DVD-ROM my naběhne začínající obrázek..takovej ten zelenej pak dlouho trvá než se spustí kolonka nainstalovat.(ˇˇslo to jen poprvé a teďka to tam už ani nenajede).
když jsem dal nainstalovat..a před tím sem dal čstina,... tak to psalo prosím čekejte.. asi po 5 minutách my to napsal tabulku.. nainstalovat ovladač DVD....
To jjsem nepochopil co to chce.. :(
a nevim co ted....
moje sestava
core 2 duo 3,00GHz
nVidia 8800GT
Geil DDR2 1*2GB 800Mhz
Segate barracuda 500GB
DVD LG SATA
Můj tip je na povolenou disketovou jednotku v BIOSu, i když tam není. Zakázat. Zkusil bych live CD Linuxu vymazat oddíly a nechat to Windows rozdělit a naformátovat načisto. Když už Linux CD, tak bych nechal projet i MemTest - značkové RAM paradoxně mají víc problémů.
Zdenek
Odpovědět