Download | Programy

D-link DSL - 584T

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

Joskak

D-link DSL - 584T

Příspěvek od Joskak »

Mám problém, nejde mě u modemu DSL - 584T připojit třetí počítač. Nejdou zásuvky s vyobrazením televize a telefonu. Prosím o radu co můžu udělat. Díky
joskak

Re: D-link DSL - 584T

Příspěvek od joskak »

Už jsem našel odpověď. Stačí aktualizovat firmware ze stranek výrobce. Zde je i adresa:
http://www.dlink.cz/?go=gNTyP9CnptFMIC4 ... jhzyZB+A==
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: D-link DSL - 584T

Příspěvek od Anonymous2 »

Anonymous píše:Už jsem našel odpověď. Stačí aktualizovat firmware ze stranek výrobce. Zde je i adresa:
http://www.dlink.cz/?go=gNTyP9CnptFMIC4 ... jhzyZB+A==
DEKUJI POMOHLO!!!!
gespa

Re: D-link DSL - 584T

Příspěvek od gespa »

Zdravím - mám trochu problém,

otec si pořídil O2 televizi a máme v baráku tři počítače. Potřebuji tedy aby fungoval tento router na 1xO2TV a 3xETHERNET, bohužel jsem nenalezl žádný adekvátní firmware. Na stránkách O2 je firmware pouze na 4xETHERNET anebo 2xO2TV a 2xETHERNET.

Ví někdo o možném řešení mé situace?

Děkuji, s pozdravem
Jirka "gespa"
gespa(zavináč)centrum.cz
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: D-link DSL - 584T

Příspěvek od zener »

gespa: Staci si koupit obycenjy switch za par stovek. V modemu nastavit 2x TV a 2x ETH. Switch pak zapojit zapojit do jedne ze zdirek ETH. Bude se pak chovat jako obycejna "rozdvojka". Dobre zkusenosti mam treba s timto...
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=22778
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
sogood

Re: D-link DSL - 584T

Příspěvek od sogood »

hoj taky mám dotaz x ) ... týká se ohledně FW ... x ) poměrně dlouho se už snažím dostat OpenWRT do týhle mašiny ale vždycky skončim na kompilaci x ) vždycky mi linux na kterém to kompiluju napíše errory přitom všechny možné postupy už jsem vyzkoušel, aby jste si nemysleli, zkoušel sem to na X mašinách, X distribucích, X metodama xD asi mě nemá rád x ) no to je jinej příběh, ptám se tedy jestli někdo z Vás, už podobnou věc zkoušel a podařilo se mu tam dostat ten Open WRT, jestli jo tak bych moc prosil aby mi někdo poslal zkompilovanou verzi toho OpenWRT, nebo napsal jak to udělal x ) třeba se najde ještě nějakej způsob kterým jsem to nedělal x ) předem všem moc děkuju za help, já už nevím co a jak mám dělat x ) dyžtak pište na RChalupsky@seznam.cz thx guys ! x )
Odpovědět