Download | Programy

Pohled na Windows Media Player 10 (smart os)

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Pohled na Windows Media Player 10 (smart os)

Příspěvek od Pockmat »

V nejaktuálnější verzi Win.Media Player 10 je už poměrně slušný program, který umí přehrát teoreticky všechny formáty, no nebuďme až tak optimističtí, všechny ne! WMP má sice několik předností než jiné programy, ale i několik neduhů...! V dalším Windows (Vista) by neměl být WMP natvrdo intergrován, alespoň ne pro Evropu, protože to vyžaduje EU. Idea
Ale chtěl bych se dostat k tomu, co si vlastně myslíte o WMP?

-------------------

Jádro Classicu (OCX prvek) je dobré a postavil jsem na něm vlastní přehrávač. "Desítka" už si ale dělá co chce a i když umí přehrávat cháněná WMV, nemám ji rád. Ty grafické pluginy jsou vykradené myšlenky z Winampu.
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Paolo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv srp 31, 2006 09:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

WMP10

Příspěvek od Paolo »

Sem s WMP 10 spokojenej, největší překvapení pro mě bylo, když sem v něm přehrál i videa s příponou .qmov. QuickTime Player není můj nejvyhledávanější. Přehrávám ve WMP všechna videa. Ale když sem zkoušel verzi 11, tak sem byl přinejmenším zhnusen (a to nemluvim o problemu, kdy mi nešel odinstalovat).
kein
Nováček
Nováček
Příspěvky: 59
Registrován: úte srp 29, 2006 09:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kein »

osobne kdyby to slo tak ho (WMP) z Widli odstranim, nemam ho rad a nepouzivam ho...

BS player

Classi Media Player

Power DVD rulez

pouzivam stridave tady ty tri (seradil jsem je podle mych preferenci)
Odpovědět