Download | Programy

Your computer is infected - Windows has detected spyware inf

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Your computer is infected - Windows has detected spyware inf

Příspěvek od Anonymous2 »

mám v kompu nějakého šmejda Win32 trojan gen other a né se ho zbavit. A pak mě fur obtěžuje ikona co vyskakuje u hodin: Your computer is infected - Windows has detected spyware infection! Sakra né a né se té červené ikony s bílým křížkem zbavit. Vyskakuje co dvě minuty. Moje chyba, chtěl jsem manželce stáhnout ze slunečnice nějaký program na úpravu fotek našeho děťátka, což vyšlo, ale já vůl se pokusil stáhnou i key code abych si tu verzi zplnohodnotil a tím se zaviroval PC trojanem. Díky za pomoc

Teď mám spuštěný i mwav a zatím našel tohle
Soubor C:\WINDOWS\system32\amosvid.dll//PE_Patch.UPX//UPX je infikovaný virem Trojan-Downloader.Win32.FraudLoad.vbdq !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\WINDOWS\system32\avideo.dll//PE_Patch.UPX//UPX je infikovaný virem Trojan-Downloader.Win32.FraudLoad.vbdq !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\WINDOWS\system32\_scui.cpl//NSPack indentifikován jako "not-a-virus:FraudTool.Win32.XPSecurityCenter.u". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\DOCUME~1\UIVATE~1\LOCALS~1\TEMPOR~1\Content.IE5\2GHO24ET\Install[1].exe//PE_Patch//UPack je infikovaný virem Trojan-Downloader.Win32.FraudLoad.vbev !! Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Soubor C:\Documents and Settings\Uživatel\Dokumenty\DAEMON Tools\SetupDTSB.exe indentifikován jako "not-a-virus:AdTool.Win32.WhenU.a". Provedené akce: Ponecháno, neodstraněno!.
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Your computer is infected - Windows has detected spyware inf

Příspěvek od Zdenek »

To je sám spyware, vybízí ke stažení spywarového produktu. Použij renomované řešení, jakým je Spybot a Spyware Terminator.
Zdenek
Odpovědět