Download | Programy

Problem s Need for Speed. Most Wanted

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

to DaFreeM: Díky moc, to tvoje zkopírování na disk a upravení mi pomohlo, akorát jsi mohl pro ty slabší napsat, že to cfg se upravuje v Total Commanderu. Fakt díky. :) :pal:
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

Díííííííííííky moc. Hoooodně jste mi pomohli.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

Fakt diky prochazel jsem internet celej den abych to vyresil a pak prijdu sem a je po problemech. Fakt moc diky pomohlo mi to nejvic
kilosvk@azet.sk

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od kilosvk@azet.sk »

cawte ludia ja som si most vanted dneska kupil a mam en isti problem pls povedzte mi niekto co je ten poznamkovi blok
Rici

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Rici »

Hej fakt mazec diky moc celej den se stim tady fakt s.r. a nakonec najdu tohle forum skusil jsem to a hned ok staci prepsat na direx0 a uz to jde fakt diky za radu nej forum :)
Pontiac GTO

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Pontiac GTO »

Dobrej tak uz vim jak nainstalovat most wanted staci nakopirovat direct z jiny hry ktera funguje na windows 7 a do slozky kde mate nakopirovanout v harddisku a vlozit a jeste do c:temp a direct taky nakopirovat a dat kontabilitu windows 2000 a pujde to a do ma s tim problem at mi napise na frannkenstein@seznam.cz
Scott

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Scott »

Pokud Vám nefunguje ani jeden z uvedených způsobů tak možnost tu je.Stačí si uvedené ISO rozbalit,upravit v autorun.cfg directx na 0 a pak to v Neru uložit na disk v ISO.Pak jen dát instalovat a jede to :-).
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

hele skusil sem to stim překopírovánim do vytvoř. složky a funguje to, takže ti který tvrdi že to nejde, vůbec neumí na compu
Predator

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Predator »

Zdravim. Potrebuju poradit,mam originalku a kdyz chci hrat online tak pri zadani cd klice mi ho to nevezme,nevite nekdo proc?moc mi tim pomuzete,dik..
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

Cus, prosím Vás, stahnul sem NFSMW a u bráchy na Win XP 32 bit běhá v poho ale u mě na Win 7 64 bit, to chci spustit a PC děla ze pracuje a pak se nic nespusti .. poradí někdo ??
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

lidi potrebuju pomoct mam hodne problem s Ned For speed pomuzete?????
Odpovědět