Download | Programy

Problem s Need for Speed. Most Wanted

Hry, zábava a srandičky - srandovní obrázky, srandovni videa a prezentace, hry ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Edwin

Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Edwin »

Cus....kdyz chci hru nainstalovat,tak zadam klic a potvrdim ze souhlasim s licenci a pak mi misto samotny instalace nabehne toto: Installation cannot continue because this game requires DirectX 9.0c or higher to be installed on your system.
You can download the latest version of DirectX .Jinak directX 9.0c mam nainstalovany. Cim to muze byt ze to nejde poradte pls dikes
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od zener »

Nasintaluj DirectX 9c, ktery je umisten na DVD. Muze se v detailech lisit od toho, co mas Ty nainstalovany a to dela problemy.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Edwin

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Edwin »

To uz jsem zkousel a nic jen to napise ze uz to mam v kompi a ze je to pripraveno k pouziti.
Uživatelský avatar
bk2601
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: úte črc 15, 2008 12:55
Bydliště: Prostejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od bk2601 »

Máš smůlu no :)
Cpu:Amd Atlhlon 6000+ @ 3.27 Ghz,Ram 3,25Gb EE 800Mhz, Gk 2x Sli nVidia GeForce 7950Gt,MB Gigabyte M57S4-SLi,HDd Samsung 2x250Gb 16 MB cache; Sound Creative Labs Sound Blaster X-FI Extreme Audio ;Repro Logitech x530;Zdroj CoolMaster Real Power M620 620 W
Edwin

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Edwin »

No to mam peknou smulu kua
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

Nn, nemáš ... Pokud Ti to stále píše, tak vyber ten soubor autorun.exe nebo jak je to ve windowsech a tam dej režim kompability (nebo jak (:D) a dej tam, aby se to spouštělo z režimu windows 2000.. (nebo jak :D:D:D) pak už by ti to mělo jít .. :D
kuba

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od kuba »

hele to nechapu jak že ja te nepocopyl vysvětlíš my to pls pres e-mail armany2@seznam.cz diiik
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

mam uplne stejny problem
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

jestli nekdo vite jak na to tak pls piste na email skryptor@seznam.cz
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

:? Mě to dělá taky a na nějakém webu z roku 2007 jsem našel tuhle radu : "toto je chyba instalátoru hry, měl jsem ji taky, řešení je zkopírovat instalační DVD třeba do C:/temp, a poté zeditovat soubor Autorun/Autorun.cfg, kde nastavit DirectXVersion=0. Instalace poté proběhne zcela korektně. "
:brv: Zkusil jsem to, ale problém nastal při editaci souboru Autorun.cfg - nelze nijak otevřít a samotné přejmenování toho souboru je k ničemu.Navíc dokud mám zkopírovaný disk na HDD, tak se instalace hry vůbec nespustí.Jediná schůdná možnost je asi odinstalovat současný DirectX (před tím provést bod obnovení a zálohu) a potom nainstalovat DirectX z instalačního DVD.Pokud někdo ví něco lepšího ozvěte se na foru nebo na email jirka.tusek@centrum.cz
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

:D :D Zkusil jsem výše uvedenou radu o změně kompaktibility a funguje to.Díky.Přesný popis akce je takový : otevřete instalační DVD přes Tento počítač, označíte ikonu autorun.exe a pravým tlačítkem myši vyvoláte plovoucí nabídku ... tam vyberete ze 3 záložek režim koompaktibility a na ní Windows 2000.Potom dvojklikem na ikonu autorun.exe spustíte instalaci :pal:
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

jak se edituje soubor? pls poradte :-o :? :x :roll: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :?: :?:
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

Nastavení kompatibility na Windows 2000 mi nefungovalo, ale tohle pomohlo:

Celý obsah DVD zkopírovar da disk do dočasné složky.
Upravit soubor Autorun.cfg (viz příspěvek výše).
Potom spustit z dočasné složky Autorun.exe (DVD jsem měl v mechanice)
Vše proběhlo OK.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

staci ked si najdes na dvd autorun,kliknem pravym/vlatnosti/kompatibilita a tam "tento program sustit v rezimu kompatibility" a das tam windows 2000! a vpoho ti to nainstaluje
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

hale lidi...pro ty hloupější....normálně....dejte: tento počítač, pravým tlačítkem na dvd nebo cd, otevřít, a jak tamm máte složku....ne soubor ale SLOŽKU AUTORUN tak tam máte soubor autorun.cfg...otevřete ho v poznámkovém bloku a jak vidíte directx tak za rovnáse napište nulu soubor uložte a spusttě instalaci.....vše se ale musí odehrát v nakopírované složce protože disk dvd vám změny nepovolí......
Dfm
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

Diky moc taky jsem měl takovej problém ale už to jde moc dikyyyy
Badinek

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Badinek »

Zdar lidi! Taky sem teď řešil problém s Most wanted na problém s DirectX je jednoduchej trik! Restartujte komp a přes klávesu F8 si pusťte stav nouze. V něm se nespouští žádné programy ani nic, tam spusťte instalaci Mots wanted, po zadání licenčního čísla to samo přepíše stávající DirectX. Pak to bude chtít restart a až naběhnou okna v normálním režimu tak to bude pokračovat bez problému. Podle mě sou ty finty s úpravou autorun.cfg zbytečně složitý, když to jde snadněji!
Jestli s tím bude mít něgdo problé ať napíše na Bada.honzicek@seznam.cz
rostislav

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od rostislav »

je to zapeklitá věc to nainstalovat,zkusil jsem už tolik variant a nic!Jdu to vrátit do obchodu néé vždy slunce svítí! :evil:
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

hele ja skusil skoro vsechno co jsem nasel na netu ale proste mi to nejde. Pres daemon pres alkehol120% jsem to skousel ruzne finty a nic poratte mi prosím na muj email frausik2@seznam.cz
pc manik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: úte črc 22, 2008 13:51
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s Need for Speed. Most Wanted

Příspěvek od pc manik »

Anonymous2 píše:hele ja skusil skoro vsechno co jsem nasel na netu ale proste mi to nejde. Pres daemon pres alkehol120% jsem to skousel ruzne finty a nic poratte mi prosím na muj email frausik2@seznam.cz
Nelegální stahování se tady na forum neřeší. :D
Jinak jaký tip souboru si vkládal do virtuální mechaniky?
Odpovědět