Download | Programy

Ovladac k Need for Speed:Most Wanted

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Striker

Ovladac k Need for Speed:Most Wanted

Příspěvek od Striker »

cau......zkousel jsem nainstalovat hru NfS:MW a pri potvrzeni licence mi to uikazalo at nauinstaluju DX 9.0c a pritom uz ho mam nainstalovanej a tak sem ten DirectX zkusil nainstalovat ten co je u hry na DVD a kdyz to spustim tak to ukaze ze uz to je nainstalovany a pritom to po me furt ten DirectX 9.0c chce cim to muze byt?Predem dik za odpoved.
Uživatelský avatar
bk2601
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: úte črc 15, 2008 12:55
Bydliště: Prostejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladac k Need for Speed:Most Wanted

Příspěvek od bk2601 »

Nejsi jediný kdo s tim má problém,vyzkoušej i aktuální ovladače ke grafice a potom znova ten DX9.No a při nejhorším hraj něco jiného,her je plno :)
Cpu:Amd Atlhlon 6000+ @ 3.27 Ghz,Ram 3,25Gb EE 800Mhz, Gk 2x Sli nVidia GeForce 7950Gt,MB Gigabyte M57S4-SLi,HDd Samsung 2x250Gb 16 MB cache; Sound Creative Labs Sound Blaster X-FI Extreme Audio ;Repro Logitech x530;Zdroj CoolMaster Real Power M620 620 W
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Ovladac k Need for Speed:Most Wanted

Příspěvek od Anonymous2 »

NN, autorun.exe-vlastnosti- spustit z režimu kompability - windows 2000 - accept - happy installing the game :))
kuba

Re: Ovladac k Need for Speed:Most Wanted

Příspěvek od kuba »

Hele a co když to dělá to samé,ale nemám originální hru, ale mám to abych to instalval přes deamon a kde najdu tým pádem autorun.exe ?
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Ovladac k Need for Speed:Most Wanted

Příspěvek od Pockmat »

Bohužel, nelegální software na tomto foru nepodporujeme. Kromě jinýho, nastavení kompatibility je triviální záležitost. Jenom napovím, že postup je stejný co se týče toho autorunu. Na cracky a spol. návod neposkytujeme!
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Odpovědět