Download | Programy

PROBLEM S HDD

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

PROBLEM S HDD

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdravím
mám problém s HDD. Chtěl jsem zkusit nainstalovat Win Xp na flash kartu a vše šlo dobře.Win se nahrály pak následoval restart před vlastní instalací, a protože prim. bootování bylo nastaveno z CD a znovu to chtělo začít na novo, přerušil jsem instalaci.Nastavil prim. boot z USB HDD.Po dalším rest. se to nespustilo s tím, že:modrá obrazovka-pokud toto vidíte poprvé...bla bla.Takže jsem PC vypnul vyndal Flash-zapnul nastavil boot z HDD a vyskočila hláška, že došlo hardwerovým potížím se zapojením disku.(používám HDD 250 GB-rozdělený na 2 party, 4 GB oba ULTRA ATA, DVD mech.).S jumpama jsem nic nedělal a hláška se objevovala stále.Nakonec jsem zkusil snad vše(odpojení všeho, různé kombinace, master-slave, zotavení s instal CD...celou dlouhou sobotu).A výsledek ? 0 slovy:nula.Mohla istal. Win. na Flash nějak ovlivnit OS na disku? Nebo něco s řadičem?Btw. nechce se reinstalovat OS-na disku mám docela dost informací(moc práce,moc času).Děkuji za každou radu.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: PROBLEM S HDD

Příspěvek od Anonymous2 »

Pokud máš přístup k jinému kompu tak je to asi nejrychlejší možnost,zapojit disk tam a zálohovat data,pak už ti nic nebrání reinstalovat OS na svém kompu.Jiná možnost je sehnat Live CD linuxu nabotovat z něj bez instalace a vypálit vše co máš na disku na CD,DVD.Chce to jen novější verzi linuxu dobrá je Ubundu má přístup i na parition win.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: PROBLEM S HDD

Příspěvek od NSBM »

napis sem cislo chybove hlasky -> ERROR 0x......... :-) to je celkem dulezite.. formatovat urcite hned nemusis... myslim ze by to melo jit nejak vyresit :-)

zkus sem hodit foto te obrazovky nebo opis co se da :-) (hlavne ten Err_Code)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Chlum

Re: PROBLEM S HDD

Příspěvek od Chlum »

Dobrý den, mám vážnej problém. Nevite, jak vyřešit to, když mi PC ukazuje, že mán full HDD a mám jen půlku zaplněnou. Stáhl jsem program o-defrag a tam mi to ukazuje, že mám půlku HDD locket - pomožte mi někdo, prosím.
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: PROBLEM S HDD

Příspěvek od NSBM »

nemas plny jen disk C:\ ?
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět