Download | Programy

Ati Radeon HD 3650 DDR2 AGP - pomalý chod

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Ati Radeon HD 3650 DDR2 AGP - pomalý chod

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdravím, pořídil jsem si tuto kartu a od začátku používání mám problém ten, že pokud pustím jakoukoli trochu náročnější hru (která mi jela s předchozí kartou radeon 9600 plynule) , tak se mi i na nejnižší detaily seká stejně jako na nejvyšší (např Far cry, Oblivion apod.) Mám nainstalovaný nejnovější hotfix driver 8.9 a je to beze změny. Má sestava je P4, 3Ghz, 1.5 giga ram, Radeon HD 3650 DDR2 AGP, zdroj mám 400w.

Budu vděčný za jokékoli rady.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Ati Radeon HD 3650 DDR2 AGP - pomalý chod

Příspěvek od Anonymous2 »

mam to samí kua
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Ati Radeon HD 3650 DDR2 AGP - pomalý chod

Příspěvek od Anonymous2 »

mam tu samou kartu a to agp mam sempron 3000+1,8mhz 2g ram deska msi atd,,,,a facha mne snad uplne vsechno crisis na stredni coz je vyborne as neuvjeritelne vegas 2 na stredni nemuzu si stezovat podle pozadavku to chce na vegas2 3 g procesor ale karta to tahne uplne super.AS NA TO ZE MAM NA HO..O PROCESOR A NEPOZNAM NA MAX CO TA KARTA UMI . STEJNE PROBLEMI MNE DELAL RADEON 9800:)VYMENA ZDROJE ZA SILNEJSI POMOHLA A TO ZNATELNE.NEKTERE LEVNEJSI ZDROJE PISOU 400W ALE SKUTEK UTEK TAKZE PRI ZATEZI NAPR 3X HDD NEUTAHNE KORD KDYS MUSI NAPAJET GRAFIKU TAKOVA JE MOJE SKUSENOST SNAD TO TROCHU POMUZE.JINAK SEM TO POZNAL KDYS SEM ZAPOJIL HDD NA VIC TAK MNE CVAKAL A GRAFIKA SE SEKALA OBCAS I SPADLA PSALO TO NECO O NAPAJENI :)LOLKAZDOPADNE VYMNENOU ZDROJE NICEMU NEUSKODIS
Odpovědět