Download | Programy

nedetování klávesnice a myši u přihlašovací obrazovky

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

nedetování klávesnice a myši u přihlašovací obrazovky

Příspěvek od Anonymous2 »

Dobrý den, dnes ráno jsem chtěl přeinstalovat ovladače grafické karty.Odinstaloval jsem všechny ovladače od nVidie a dal restart.Po tomto úkonu počítač nedetekuje klávesnici a myš od momentu, kdy se objeví přihlašovací obrazovka.Zkoušel jsem zapojit myš přes PS2 i USB, ale ani jedno nefunguje.Prosím, poraďte mi, jak to nahodím.Díky

Pravděpodobně to není hardwarový problém, protože ostatní periferie fungují.když při bootování stisknu F8 tak klávesnice normálně jde, ale když pak dám třeba Nouzový režim(a zkoušel jsem vše z té nabídky).Tak když se to dostane do té přihlašovací obrazovky, tak už nefunguje ani myš ani klávesnice.
Návštěvník

Re: nedetování klávesnice a myši u přihlašovací obrazovky

Příspěvek od Návštěvník »

zdravím,podobný ne-li stejný problém nastal i jednoho pc o které starám ale prý z ničeho nic. Bude to nejspíš sw probém ptž v Biose se normálně pohybuji ale jakmile začne načítání OS WXP SP2 tak myš i zhasne na přihlašovacím okně už nic nejde. Mám tedy dotaz zda a jak se to vyřešilo (zda se nemusel reinstalovat OS)?
zb
Odpovědět